Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hasonló a cisztától a...

Kinek hasonló a cisztától a görbéje? Görbe lent.

Figyelt kérdés

[link]

Kapott valami gyógyszert?Vagy mit csináljak?Dokim szerdán lesz,másik dokihoz nem mennék,ha nem muszály.Azért gondolok cisztára,mert mi más tarthatná így fent a hőt már 20 napja?Baba nincs,tegnap délután negatívot teszteltem:(


2010. ápr. 8. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehet baba,ma reggel kellett volna inkább tesztelned,szerintem holnap reggeli első vizeletből csinálj még egy tesztet.
2010. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hááát,szerintem már 6 napos késéssel mutatnia kellett volna délután is.Cisztára gyanakszom:(
2010. ápr. 8. 13:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Bár én akkor nem néztem a hőmet, amikor több alkalommal cisztáim lettek, elég nagyok. Mindenesetre kimaradhat a vérzés, vagy 1-2 napos barnázgatást okozhat. Ha az uh egyértelműen cisztákat mutat. Mennyiségileg és nagyságilag vázolják, hogy mi a teendő. Többek között a leszívásról, a petefészek megcsavarodás megelőzéséről beszélnek és arra kérnek várj és majd "meglátjuk". Nem tudni még, hogy mi lehet az esetedben, de azért írok, ha mégis ciszta lehet a dologban...

Én sosem vártam. Ha más orvoshoz kerültem már tudtam, hogy mit kell "kérnem", mert elég volt hallgatni, hogy hát majd megvárjuk mikor jön meg és mikor tűnik el a ciszta.

A Norcolut nemű gyógyszert orvos írja fel. 10 napig kell szedni, majd ez után 3-4 nap múlva áttöréses vérzés jelentkezik. Ezzel egyidőben, vagy előtte x nappal a ciszták jól szoktak reagálni. Nálam kifakadtak, amit a Douglasban (kismedencében) levő folyadék és az uh is igazolt. Hogy az emelkedett hővel ez mennyire függhet össze nem tudom. De azt tudni kell, hogy a ciszta folyamatosan ösztrogént termel irtózatos mennyiségben.

2010. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Annak idején,mikor babát terveztünk,még nem volt internetem,nem tudtam,mi az az ébredési hőméréklet,ilyenekkel nem foglalkoztam,késett,teszt,doki,ciszta.A norcolutot kaptam én is,de volt,hogy magától eltűnt 1 hét késés után.Most muszály leszek megvárni a jövő hét szerdát,hogy a saját orvosomhoz mehessek,nem bánnám,ha megjönne inkább,és nem kellene gyógyszert szednem.Most utánanéztem a neten,és igen,okozhat magas hőt a ciszta,ez látszódik akkor a görbémen.Köszönöm szépen a választ,ezzel a douglassal is segítettél,elég sok leletemen volt rajta anno "a douglasban minimális mennyiségű szabad folyadék",sosem tudtam,mit jelent,most már tudom:)
2010. ápr. 8. 14:09
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem itt volt cisztám:

[link]


Tünete csak a pecsételés volt, meg 1-2 nappal rövidebb luteális fázis (ez csak tipp). Szerintem nekem nincs cisztád, de egy látogatást megér a dokihoz.

2010. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam: neked, nem nekem:)
2010. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Miből gondolod,hogy nincs cisztám?Nem bánnám,ha nem lenne:)

De a neten azt találtam,hogy a hő 2 esetben marad fent 14-16 napnál tovább,1.baba (sajnos negatív a teszt),2.ciszta:(

2010. ápr. 9. 11:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak a saját tünetem és másokéi alapján gondolom, vagy inkább remélem. Azóta se jött meg? Ha így van, én megismételném a tesztet. Ha megnézted a görbémet, nekem pont rövidebb lett a cisztától a ciklusom, de biztos ez is változó.
2010. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg,a dokim szerdán rendel,csak akkor tudok hozzá menni.Esetleg ha addig sem jön meg,kedden reggel csinálok mégegy tesztet.
2010. ápr. 9. 18:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet?:)
2010. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!