Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a 2. vonal...

Miért nem erősödik a 2. vonal a tesztemen?

Figyelt kérdés
Számításaim szerint 4 vagy 6 hetes lehet a pici, ha van. Négy tesztet csináltam hétfő óta, de mind csak halványan két csíkos. Valami baj van, hogy nem nő a hcg szintem? Előző mensim megjött, ezért nem számítottam picire. Most úgy fáj a hasam, meg a derekam mintha megjött volna, de semmi, és bő folyásom van.
2008. szept. 24. 07:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez rettenetes. Elhiszem, hogy teljesen kiborultatok. Nagyon sajnálom. Volt egyébként bármilyen terhes tüneted? Vagy "csak" a tesztek? Mondjuk, a test is becsapós, ha babát szeretne az ember lánya...:(
2008. szept. 25. 14:02
 12/12 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy csak most válaszolok! Volt tünetem, hasszúrka, folyamatos megjönérzés, és viszkető mellek...

Na, de nézzünk csak előre, mi nem használunk semmi segédeszközt, naptár, lhteszt, stb,hanem az ősi módszert alkalmazzuk: együtt vagyunk, amikor csak jól esik!

Sok sikert Nektek is!

2008. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!