Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem erősödik a 2. vonal...

Miért nem erősödik a 2. vonal a tesztemen?

Figyelt kérdés
Számításaim szerint 4 vagy 6 hetes lehet a pici, ha van. Négy tesztet csináltam hétfő óta, de mind csak halványan két csíkos. Valami baj van, hogy nem nő a hcg szintem? Előző mensim megjött, ezért nem számítottam picire. Most úgy fáj a hasam, meg a derekam mintha megjött volna, de semmi, és bő folyásom van.
2008. szept. 24. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ez attól is függ,hogy egyformák -e a tesztek,cikluson belül vagy-e még,vagy már késik.De a halvány csík is csík,ez tapasztalat.Babás vagy.Próbáld meg 3-4 nap múlva,szerintem akkor már erősödik a vonal,és menj el nődokihoz.Szia!
2008. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Nem, nem egyforma tesztek voltak. Gabriel, lily, és clearblue. Hétfőn nem kell megjönnie, de ebben a hónapban nem eshettem teherbe, csak a múlt hónap 8.-án, vagy 23-án. :)
2008. szept. 24. 08:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha múlt hó 23-án teherbe estél, akkor pont ideje, h. jelentkezzenek a tünetek. A halvány csík is csík.

Mikor (nem)kellene megjönnie? A mensis hasfájás, derékfájás és folyás majdnem egyértelmű jelei a terhességnek. Szerintem babás vagy.

Nálam ugyanezek vannak, én 5 hetes vagyok.

2008. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Először is: gratulálok a babádhoz!!!! :) Hétfőn nem kellene megjönnie. Remélem így is lesz. A csík mindegyik típusú teszten ott van, még most is, hogy kiszáradt. Csak nagyon halvány. :( De remélem ez nem lesz gond.
2008. szept. 24. 08:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem gond a halvány csík,nekem is nagyon halvány volt,előszőr nem is láttam,mostmár 15 hetes a halvány csík.Az első vagyok
2008. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A halvány csík is csík szóval gartulálok!Nekem is nagyon halvány volt és most 29 hetes pocis vagyok!
2008. szept. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:)))))))))) Jaj, lányok, olyan jó ezt olvasni!!! :) Gratulálok nektek, és boldog pocakosodást!! :)
2008. szept. 24. 09:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha aug. 23-án fogant, akkor is már lassan 7 hetesnek kellene lenned. Most vagy nincs baba, vagy lehet, hogy neked nem emelkedik olyan mértékben a hcg-d, ahogyan kellene, de ez nagyon furcsa... Én is jártam egyszer így, akkor a doki méhenkívülire gyanakodott, kereste, de nem talált semmit, én meg az 5 db pozitív tesztemmel ballaghattam haza... :( Remélem, te nem így jársz, mert piszkosul szar érzés...
2008. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, remélem nekem nem így lesz. És egy fajta tesztettel teszteltél, vagy többel? Sajnálom, hogy így jártál, biztos rettenetes lehetett.
2008. szept. 24. 17:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Több teszttel teszteltem. Talán 3 vagy 4 félével is. Szívből remélem, hogy neked baba van!!! Azóta én nem igazán hiszek a teszteknek, persze, ha lenne egy olyan erős csíkom, hogy 2 km-ről is látszik, akkor talán. De a férjem is úgy kiborult, hogy azóta csak titokban veszek tesztet, mert felidegesíti, ha tesztelni akarok. És érthető ezek után. :(

Majd írd meg az eredményt, nagyon szorítok!

2008. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!