Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy megtörtént a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
Lehet érezni, vagy valami más?
2010. ápr. 7. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyankor fájt a petefészkem környékén.
2010. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előtte fáj, amikor megrepedt és kiszabadul a pete, elmúlik a fájdalom és a szúrkálás.
2010. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben lehet tudni! Hónapok óta járok UH-ra, követik a peteérésemet. Az utolsó két hónapban is gyönyörű nagyok voltak a tüszőim, de semmi ovu fájdalmat nem éreztem. Előtte sem mindig, szal erre nem lehet alapozni. A mulhavi UH-n 36x41 cm-es tüszőv volt, ami meg is repedt, de nem éreztem semmit, sőt pont akkor volt krémes a folyásom is.....
2010. ápr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
miért, a krémes folyás mire utal? tüszőérésre vagy repedésre? Még új vagyok ebben. :(
2010. ápr. 8. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Tüszőrepedés környékén előtte pár nappal, és aznap tojásfehérje állagú a nyálka, majd utána száraz, vagy krémes. Na nekem előtte tojcsis szokott lenni, és utána száraz. Ezért volt fura, hogy nem tapasztaltam tojásfehérjés nyálkát, viszont a tüszőm megrepedt, remélem sikerült is a baba, jövőhéten kiderül. :)
2010. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Drukkolok magunknak nagyon! Nekem is jövöhéten derül ki, akkor tegnap volt pé-m, ha minden igaz. Tettünk is az ügy érdekében. :)
2010. ápr. 8. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha tegnap volt tüszőrepid akkor jövő héten nem fog még kiderülni hogy sikerült-e mert 7-10napig "vándorol" utána fog beágyazódni és elkezdeni hcg-t termelni amit a teszt kimutat tehát kb. a nemvárt napján ideális legelőször tesztelni! Drukkolok neked!
2010. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Iiigen, tudom, de nagyon türelmetlen vagyok már most! :)

Egyébként az előző terhességemnél már jóval az elmaradt mensi előtt pozitiv volt! Ez komoly!

2010. ápr. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!