Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor bő sok folyásom van,...

Mikor bő sok folyásom van, akkor van pé-m? Vagy akkor már megtörtént a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
Tegnap kora este,nagyon elkezdett fájni a jobboldali petefészkem.A pé-t mindig szoktam érezni,de tegnap eléggé fájt,egy hapcizástól is.Estére bő folyásom lett,de nem tudtunk együtt lenni a férjemmel.Ilyenkor már megtörtént,a tüsző repedés mikor sok folyásom van?A ciklusom 16. napján járok.A petefészek intenzívebb fájása,jelentheti a tüsző méretét?
2010. febr. 12. 12:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,és a folyásom tosájfehérjés.
2010. febr. 12. 12:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Azok alapján amit leirtál,igen most van tüszörepid,de a tojásfehérjés folyás eltarthat több napig is,és az utolsó ilyen tocsis napon vagy a legtermékenyebb,de nem árt ha most többet vagytok együtt.
2010. febr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elsö vagyok.

Hány naposak a ciklusaid?

2010. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

28 naposak,rendszeresek.Nem tudtam,hogy az utolsó tojásfehérjés napon vagyok a legtermékenyebb.Úgyhogy nagyon köszönöm a válaszodat.:)

A 13. 14. napon szoktam a petefészkemnél érezni a fájdalmat,de egy kicsit beteg voltam a héten,ezért gondolom csúszott 1-2 napot.Apával 2 naponta vagyunk együtt,félidőben naponta.Tegnap viszont nem tudtunk együtt lenni,ezért aggódok egy kicsit,hogy lecsúsztunk.

2010. febr. 12. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen.ès sok szerencsét!
2010. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!