Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már megtörtént a tüszőrepedés...

Már megtörtént a tüszőrepedés szerintetek? Ma ment fel a hőm.

Figyelt kérdés

Ma délután tudunk még együtt lenni, az már késő? Mára elmújt az ovufájdalom, lehet hogy tegnap volt a repedés. vélemények? Köszi előre is.

[link]


2009. okt. 9. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Teszt, görbe és nyák alapján is a 14. napon volt a tüszőrepedés. Jókor voltatok együtt. A petéd vagy megtermékenyült azóta, vagy elhalt. Ha ma délután együtt lesztek, abból már nem lesz baba, "csak" egy nagyon szép élmény.
2009. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jókor voltatok eggyütt:)

De ha szeretkezni akartok,azzal nem ártotok,sőt!!!Sok sikert!

2009. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
14. napon nem lehetett még, mert este voltam dokinál és akkor még látszott egy 23 mm-es tüsző, lehet hogy hajnalban a 15. nap talán nem? szerintetek? Azért gondoltam hogy még ma ráhúzunk.
2009. okt. 9. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Köztudott, hogy nem csak pé napján lehet teherbe esni. Ha igy lenne akkor nem sok gyerek foganna. Az esély viszont nagyobb pé-kor. Úgyhogy bújjatok össze! Sok sikert!
2009. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!