Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok ugye ez pozitiv?

Csajok ugye ez pozitiv?

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 7. 10:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ugyanilyen teszten csináltam, már több mint két éve.....nekem még mindig bent van a mobilomban ez a kép, azóta van egy ördög kisfiam.....én egy nappal előbb csináltam, de én is úgy görcsöltem aznap reggel, h azt hittem nem lesz baba

GRATULÁLOK!

2010. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok kismama!!! Ez egy csodálatos pozitív teszt!!! :)))
2010. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
persze, hogy az. jól gondolom, hogy ez a kérdés, inkább dicsekvés? :) ami egyébként nem baj. gratulálok! vigyázz magatokra
2010. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

Ha nincs panaszod, akkor ráérsz 6-7 hetesen menni dokihoz. Nálunk 6 hetesen már pulzált a kicsi szíve!

Normális a megjönérzés, ne aggódj, én ilyenkor 5 percenként rohantam a wc-re ellenőrizni mert úgy éreztem hogy folyik vm, de persze semmi nem volt.

Sok boldogságot!

6 hónapos kislány anyukája (L)

2010. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is állandóan úgy éreztem h meg fog jönni rendesen görcsölt amikor terhes voltam:)Mióta próbálkoztok??Gratulálok:)
2010. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
9 honapja probálkoztunk.Az volt a baj nálam,hogy nagyon akartam görcsősen,és elengedtem magam nem foglakopztam vele.A mult hoban voltam hsg-én elkeztem szedni a magne b6 hatot meg néha ittam palástfű teát.Nem tudom,hogy ezek segítettek.Jővő héten megyek nődokihoz.
2010. ápr. 7. 13:55
 17/19 anonim ***** válasza:
Szia! Gratulálok. Tényleg megjön érzésed van, ugyanugy mint menszi előtt? Akkor még én is reménykedhetem, tegnapra nem vártam de van megjön érzésem és minden más tünet is mint szokott menszi előtt.
2010. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Szia igen megjőn érzésem van.Rohangálok Wc-re mert ugy érzem,hogy folyik ki valami.De csak krémes van.

A mai napon elkezdett szurkálni a méhem,érzem,hogy van ben valaki,mondjuk ezt már réggeben éreztem,2 éve volt pozitiv tesztem is,csak akkor cisztám volt.Még teljesen nem élem bele magam.De 1 honapja mikor voltam dokinál nem látott cisztát.Majd hétfőn megyek dokihoz és kiderűl.

2010. ápr. 8. 14:03
 19/19 anonim ***** válasza:

szia.gratulálok ez bizony pozitív.de én hétfőn még nem mennék dokihoz.lehet h még nem fog látni semmit,vagy csak petezsákot,és akkor meg idegeskedni fogsz.

34 hetes km

2010. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!