Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fura a mensim, mi lehet az oka?

Fura a mensim, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Elvileg ma kellet volna nem megjönnie. Ezzel szemben szombaton enyhe barnázgatás, vasárnap szinte semmi. Aztán vasárnap este hirtelen véres lettem (mint amikor elázol). Tegnap délelőtt kicsit több, délután szinte semmi vérzés. Ma pedig eddig elég volt a tisztasági.


Babát szeretnénk. Eddig rendszeres volt a mensim 26-27 napra. Most akkor csak kicsit összezavarodott, vagy lehet mégis baba?


2008. szept. 23. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél 1 terhességi tesztet és írd meg az eredményt :-))

Nem lehetetlen,hogy összejött,de ne éld bele magad nagyon.Kellemesen jobb csalódni!

2008. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egy kicsit megkergult a szervezeted, de lehet baba is. Ha nem jon meg normalisan, szerintem tesztelj a hetvege fele. Elofordulhat, hogy mar igyekszik beagyazodni, de mensid meg van. Az en tapasztalatom az, hogy akkor kergul meg a testunk, amikor pont nem kene...Ennek lehetnek pszichikai okai is, ami csak annyit jelent, hogy most gondolsz sokat a babara.
2008. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen... pont ezek a dolgok jutottak nekem is az eszembe. :)


A legfurcsább, hogy nekem nagyon erős görcseim vannak a mensi első "igazi" napján. Eddig ez még nem volt...


Ha a 7végéig nem jön meg, mindenképpen tesztelek. :)

2008. szept. 23. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked!
2008. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ma megjött... :( Fájdalom is újra itt van. :(


Sebaj, próbálkozunk tovább. :)

2008. szept. 25. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!