Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik a mensim,2...

6 napja késik a mensim,2 napja teszteltem egyértelműen negatívat és ma világos barna színű folyásom volt ez utalhat arra, hogy a napokban megfog jönni? A petefészkeimnél ilyen fura "nyomó" érzésem van, a hasam kissé puffadt.

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen utalhat,sajna.

Lehet valami másért késik.Stressz,hormonok játszanak veled.

Régóta probálkozol?

2009. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nem. és egyelőre még nem is szeretnék kisbabát. pár évvel később mert még mindössze 18 éves vagyok. védekeztünk is a párommal csak valami hiba csúszhatott a dologba ... lehet, hogy az óvszerrel volt gond. és szeretném ha megjönne de lehetséges, hogy a stressz miatt késik mert egy nyugodt éjszakám nincs azóta. :( folyton ezen agyalok ...
2009. jan. 14. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen megértelek.Én is igy jártam 19 évesen.Nekem is késett pár napot azt hittem rendben,azután már 10 napot nos akkor "tojtam"be.Csak annyi külömbséggel tőled,hogy én +teszteltem.De elvetéltem(tudat alatt erre kértem a testemet,hogy ne kelljen ab.mennem)Mára már van egy 7.5hós kislányom,25évesen.Szoritok,hogy ugy menyjenek a dolgok,ahogy azt te szeretnéd!Szerintem meg fog jönni!!!

Szintia(első válaszoló)

2009. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :-) először is gratulálok a kislányodhoz! :-)

másodszor. hány hetesen vetéltél el?

én sem szeretnék abortuszra menni ... nagyon nem. nem lenne szívem ... :( 1 órával ezelőtt kb. már véres volt a folyásom. de csak egy hajszálvékony csíkban ... remélem ez már a menstruáció előjele. (bár nekem eddig ez nem fordult elő havi vérzés előtt csak a szokásos mellduzzadás ill. haspuffadás) nagyon sokat rágódom emiatt. lehet, hogy emiatt is késik ... meglátjuk :-)

köszönöm a segítséget! :)

2009. jan. 14. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi a gratuláciot!:-)

7 hetesen ment el a babám!Nekem sem lett volna szivem az ab.de ha kellett volna....de jobb,hogy igy alakult.Szerintem ez már menzi lesz.Nem minden hónapban müködik egyformán a női test.ÜDV NEKED!!!!

2009. jan. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!