Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor orvos nélkül hogy...

Most akkor orvos nélkül hogy tudhatom meg mikor van pém?

Figyelt kérdés
4 hónapja nem szedem a gyógyszert most megjött végre. Akkor esély lehet a babóra már (próbálkozni lehet)?! Hogy számoljam ki hogy mikor kell aktívabbnak lennünk? A kalkulátorok az utolsó 3-at kérik de nekem az túl rég volt így nem tudja kiszámolni. Marad az ujjon számolgatás vagy tudtok egy jó oldalt ahol ezt is meg lehet oldani.? Úgy szeretnénk már babócát. Előre is köszönöm!
2008. szept. 23. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

tehát az elmúlt 3 hónapban nem is jött meg, csak most a 4. hónapban? szerintem ezzel már alapból el kellett volna menned orvoshoz.

általában középidőben szokott lenni peteérés, de otthon is többféle dologgal leellenőrizheted, természetesen nem 100%-os módszerek:

pl. PG53 törpemikroszkóp (patikában kapható)

otthoni ovu tesztek - olyan mint a terhességi teszt, csak azt mutatja meg mikor van peteérésed (szintén patikában kapható, vagy drogériákban)

2008. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el orvoshoz amíg nincs normális vérzésed nem tudhatod,hogy egyáltalán pé-d van-e.De gondolom ha ennyi idő kimaradt akkor valószínű gond lehet vele.A doki ad rá gyógyszert ami beállítja a ciklusod,és utánna lehet próbálkozni.
2008. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem senki nnem jár ilyen sűrü dokihoz mit én kivéve terhes nők. em csináltak semmit velem, most végre meg ött persze el fogok menni, hogy közöljem vele a változásokat de gondoltam hátha va már esélyem.
2008. szept. 23. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg azert nem volt eddig mensid, mert a fogamzasgatlo abbahagyasa kisse felboritotta a hormonhaztartasod. Az, hogy megjott, mindenkepp pozitiv jel. Mindenesetre jobb, ha megnez egy doki, mielott babatervezesbe fogsz, ha masert nem, hat azert, hogy egy cytologia vizsgalatot csinaljon. Praktikak: homeroezes (szerintem maceras, es azzal, hogy minden reggel mered a hodet csak gorcsosse teszi az embert). PG53 torpemikroszkop: nekem bejott. Mutatta, hogy mikor volt PE, es mikor nem, de ki kell tapasztalni a mikroszkop mukodeset nalad. Ovu tesztek: en otvoztem a mikroszkoppal, mert nagyon draga. Ja, es miutan kiismertem a testem effele mukodeset, mindig tudtam mikor van peteeresem: szurkalo petefeszek, picit erzekenyebb mell, mas tojasfeherje szeru folyas. Es amit ajanlatu todok meg, az a baratcserje es a palastfu cseppek. Ha van kedved, irj priviben, es kifejtem az en tapasztalataimat. Nekunk 8 honap utan jott ossze a baba, most vagyok a 21. hetben. Udv!
2008. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!