Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit mikor ír fel az...

Clostit mikor ír fel az orvos? Honnan tudhatom, hogy erre van szükségem? Hány sikertelen hónap után menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 10 honapja probálkozunk a férjemel és most voltam orvosnál azt mondta hogy Viccelek!Ne aggodjak Csak 2 év sikertelen probálkozás után jelentheted ki hogy medöö vagy.De gyogyszert csak abban az esetben ir fel ha vizsgálatokkal kideritik hogy ki a "hibás"Ne izgulj!!Nagyon sok Sikert kivánunk!
2008. máj. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
érdemes mindkettötöket kivizsgáltatni.
2008. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 hónap után meddőnek nyilvánított ,és felírta ,és 3. ra sikerült, de kiderült hogy csupa ciszta vagyok és az akadályozta de nekem a 4. orvos segített. addig mentem amíg segítettek. Menj alapos vizsgálatot kérni és kérj uh-t hogy van e ciszta stb.. ha látja a doki nagyon akarod segít..
2008. máj. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Pcos-em van sajnos, emiatt kaptam a Clostit, hogy legyen peteérésem. Nagyon jól hatott, a múlt hónapban két érett pete is sikeredett. Mi 2 hónapja próbálkozunk.
2008. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is 10 hónapja probálkozunk. Most mentem el én is orvoshoz.(magán rendelésre)Én voltam HSG vizsgálaton és most apa eredményét várjuk. Én ezután kezdem majd a hormongyogyszereket. Orvosa válogatja hogy mivel kezd. Barátnömet 1 évig gyogyszerezték, szurizták, aztán csináltak a férfinek is vizsgálatot, kiderült vele volt a baj.
2008. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én is csatlakozom, mi is 10 hónapja probálkozunk:-) Úgy tudom a closti peteérész serkentő gyógyszer. Ezt ultrahanggal tudja nézni az orvos. Én ultrahanggal és szűréssel kezdtem, majd a páromat vizsgálták meg (ezt szokták legelőször javasolni, hisz a legegyszerűbb), aztán vérvizsgálat és most próbálom magam rávenni a hsg-re (átjárhatósági vizsgálat).A korodtól is függ amugy, hogy hány hónap után javasolják a vizsgálatokat. 30 -35 év felett már elegendő félév sikertelen próbálkozás.
2008. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 válaszolonak. akkor szerintem kicsit felelőtlen a dokid. nekem aztmondta a dokim hogy 1 év probálkozás után menjek visza. de egyépként szerintem nem kell még 1 évet sem várni. mert én nemtudtam hogy nincs peteérésem. ugyanis hiába jön meg rendesen a menzid még nembisztos hogy van peteérésed. szoval szerintem irány a doki.
2008. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, hogy az Országos Gyermekegészségügyi Intézet és Optimális Családtervező Központ már akkor kivizsgál, mikor egy pár eldönti, hogy gyermeket szeretne.

Én azt gondolom, hogy egy csomó felesleges csalódástól és elvesztegetett időtől megkímélik az embert.

Mert ha van valami eü baj, akkor kiderül rögtön, és nem megy az ember tönkre idegileg minden egyes hónapban.

Mi most kezdtük a kivizsgálást 16 hónap után, szerintem ez is rengeteg. Ha akkor tudtam volna, hogy van egy hely ahol kivizsgálnak, elmentem volna.

www.ogyei.hu

Családtervezési tanácsadásra kell bejelentkezni.


Vagy egy másik tipp: keres egy másik nőgyógyászt és füllents a sikertelen hónapok számáról ;)

2008. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!