Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik ebben a hónapban vesznek részt lombikprogramon? Ki, hol tart? Szívesen beszélgetnék!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szia! Neked is kitartást, és szorítok nagyon, mindenképp írd meg az eredményt:) megy a drukk ezerrel:) (akinek a tapolcai PRI-ben lesz, az a válaszoló volnék:)
2010. ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Èrdeklödnék ki hol tart?

Nálunk megvolt az elsö lombik, de sajnos sikertelen. A nemvárt napján megjött, de nem a normális mennyiség, hanem kevesebb. Felhivtam a dokit és mondta,hogy a megbeszélt idöpontba menyjek a vérvételre(kb. még egy hét) Elmentem,de az eredmény negatív. Jelenleg méhtükrözésre írtak ki, és gondolom utánna folytatjuk tovább a lombikot.

Méhtükrözést hanyadik napon szokták végezni? Itt az egyik válaszoló irta hogy neki volt. Mikor?

2010. máj. 11. 10:28
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem április 29-én volt transzferem. Ez a második lombikunk. 13-án kell tesztet csinálnom. Most pár napja volt barnázásom, folyamatosan szurkál, görcsöl, de szerencsére nem vérezgetek.
2010. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!