Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Konizációm volt januárban,...

Konizációm volt januárban, babát szeretnénk! Hasonló cipõben járókkal beszélgetnék?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem októberben volt conisatiom.Mi is szeretnénk babát.Előtte 4 hónapig nem jött sajnos.Majd a műtét után kivártuk a 6 hetet de sajnos azóta sem sikerült teherbe esnem.Neked milyan conisatiod volt?Hurkos vagy hidegkéses?

Nekem az utóbbi.

Bármilyen kérdésed van szívesen válaszolok.

2011. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok. Megkérdezhetem, hogy mi az a konizáció?
2011. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

konizáció= a méhszájból kimetszenek egy kúp alakú részt, amelyet szövettanra küldenek, előzménye sorozatos P3 citológia.


Kedves első, nekem hurkos volt, 3x P3 citológia, magas kockázatú HPV, most 1,5 éve szeretnénk babát. A kimetszés az épben volt, de a szövettan cinIII súlyosan rákmegelőző állapotban volt.

2 hét múlva kontroll citológia és hpv teszt.

Neked változott a menstruációd a műtét óta? Most jönne meg harmadszor, de előtte és (az előző alkalommal) utána is napokig barnázgatok, azelőtt ilyen nem volt.

A műtét után 2 héttel sajnos erősen vérezni kezdett a sebem, így most jár csak le a gyógyulási időm.

Együttlétkor nem volt semmi gáz?

Szedsz valamit, immunerősítőt, vagy egyebet?

Várom válaszod, köszi.

2011. febr. 26. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A műtét követően 6 hét múlva jött meg először és elég erős vérzésem volt.Annyiban változott a menszeszem hogy eddig 6-7 napig tartott azóta csak 4-5 és kicsit több van.

Nekem kétszer volt p3 két magas kockázatú HPV-el 35, 51.

Nekem a diagnózis :Súlyos cervicalis dysplasia.Nekem azt mondta hogy hála Istennek csak egy erős gyulladás és fél évente kell kontrollra járnom.

A barátnőmet is 2 hete műtötték neki is cin III lett.

Írtad hogy másfél éve várjátok a babát.

Ezen kívül rendben vagytok?Úgy értem más vizsgálat már volt?

Én még most pajzsmirigy problémára is gondolok nálam.Anyumnak is és öcsémnek is van pajzsmirigy betegsége.

A szeretkezéssel semmi gond nem volt a műtét után.

Nekem nem mondta doki hogy bármennyit is kellene várni a babával.

Most hirtelen ennyi

:-)

2011. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ja én a műtét után ittam a palástfű teát mert nem csak a beágyazódásra jó hanem műtét után sebek gyógyulására, méh erősítésére.

Emellett szedtem az oriflame vitamincsomagját.

A 6 hetes kontollon azt mondta a doki hogy gyönyörűen meggyógyult, monitoron meg is mutatta, szép rózsaszín volt és nem is látszott hogy műtötték volna.

2011. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Voltam már hormonvizsgálaton, ott minden ok volt. A párom spermavizsgálaton, ott is minden ok. Tavaly októberben, amikor a műtétet egyeztettük adoki látott egy 4,5cm cisztát jobb oldalon, erre szedtem gyógyszert, a műtét napján ultrahangoztak, ott már nem volt ciszta. 4. héten voltam kontrollon, a sebem gyógyulgatott már, de a bal oldalon 5cm es cisztát látott. Én meg nem értem hogy lehet ez??? A doki nem válaszolt semmi konkrétat (pedig nem kevés pénzt hagyok ott nála). 6 hete iszom a cickafark, citromfű, körömvirág, palástfű teakombinációt. Immunerősítésre kipróbáltam a Max-Immun cég gyógygomba kapszuláit, nemsokára lejár a 3 hónap.

Most megjött, bár egész másképp mint eddig, előtte 4 napig pecsételgettem, ha vége a menstruációmnak megyek citológiára és újra megnézi a hpvt is. Már alig várom az eredményt!

Neked rendben volt a citológiád műtét után?

Én nagyon reménykedem, hogy a műtét, gyulladás megszűnése, elegendő lesz hogy végre összejöjjön a baba. Tudod, csak optimistán :)) Bár ez a ciszta ügy aggaszt kicsit, a neten olyat találtam, hogy túlélő tüsző szindróma, nem reped meg a tüsző ebből lesz egy ciszta, ami aztán felszívódik, és tipikus stresszbetegség, tehát fő a nyugalom.

Vérvétellel vizsgálják a pajzsmirigyet?

Párodat vizsgálták már?

Ja és a dokim azt mondta, hogy baba ügyben a következő lépés a laporoszkópos átjárhatósági vizsgálat lenne, csakhogy ez ismét egy műtét, úgyhogy inkább adnék mégy egy kis esélyt a természetnek (néhány hónapot), mielőtt ismét műtőasztalra fekszem,

2011. febr. 27. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam semmilyen vizsgálaton hisz még 7 hónap annyira nem hosszú idő.Csak most kezdtem el aggódni kicsit.Engem valamiért nem szűrtek most majd csak fél év múlva.Meg nekem nem volt annyira rossz az eredményem.Most két napja én is barnázgatok eddig nekem sem volt ilyen menszeszkor.

A pajzsmirigyet vérvétellel nézik.Én azért gondolom mert sok tünet igaz lehet rám és anyum is meg öcsém is pajzsmirigyproblémával küzd.

Jól teszed ha előbb természetes gyógymóddal próbálkozol.Egyik ismerősömnek (ő esküszik rá, hogy atól múlt el a hpv)a shitake gombára esküszik.


Szép estét! K

2011. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ! Sok sikert!
2011. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!