Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátrahajló méhem van. Nehezebb...

Hátrahajló méhem van. Nehezebb így teherbe esni? Milyen pózok előnyösek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én azt hallottam, hogy a kutya-póz a legjobb ilyenkor, mert mélyebbre jutnak a spermák.

Viszont egy orvos azt írta neten, hogy ez egy születési adottság, semmi rendelleneset nem jelent, ugyanannyi az esély a teherbeesésre, mint nem hátrahajló méhvel.

2008. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem másodikra sikerült, bár nekem is azt mondta az orvos hogy nehezebben fogok majd teherbe esni...

mi kutyapózba szeretjük, és abba csináltuk mindig.

2008. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha misszionárius, stb pozban csinaljatok, ahol te vagy alul, tegyel parnat a feneked alá, allítólag az is segít :)

(meg jó is :)))

2008. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hatrahajlo mehem van, es mi is a kutyapozt, illetve a misszionarius pozt valtogattuk, majd a szeretkezes utan 2db. kisparnammal a popsim alatt pihengettem vagy 20 percet. A spermiumok betalalnak a hatrahajlo mehbe is, csak egy kicsit nehezebben.
2008. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hátrahajlik a méhem és ráadásul rendszertelen volt a mensi,de szedtem a clostybegytet az helyre rakott és az 1 hónapban sikerült.nekem a kutya pózt javasolták és hogy aktus után egyböl párnázd alá magadra "magasra" és 1 20 percig feküdj ugy.én igy tettem.sok sikert!
2008. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem 120 hanem egy 20 percig.

bocsi

2008. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam valahol,hogy hátrahajló méhhel az aktus után hasra kell feküdni,és úgy maradni egy darabig!
2008. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aha..köszi! Ha jól értem, az a lényeg, hogy ne folyjon ki a "cucc" :-) A hasra és hátra fekvés kérdésében megoszlanak a vélemények..
2008. szept. 23. 13:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem két doki is azt mondta, hogy hátrahajló méhem van, még "lány koromban" és hogy biztos nehezen fogok teherbe esni. Ehhez képest az első babát elterveztük szeptemberben , októberben már tehes voltam, a másodikat júniusban és júliusba már poz. volt a tesztem. Semmit nem befolyásol. Ja és nem párnáztam magam, nem csináltam semmit, nem hőmérőztem, nem is tudtam, hogy mikor van pém. És csak 42 kiló voltam mikor teherbe estem, arra is azt mondta a doki, hogy örüljek, ha megmarad, meg hogy egyáltalán teherbe estem. És két majdnem 4 kilós babót szültem 3 éven belül. tudom, hogy nem annyira tartozik ez ide, de gondoltam valakinek ez a válasz is jól jöhet. ( mármint a testsúly) De ha gondlod , párnázd fel magad egy 20 percre, csak jót tehetsz vele.
2008. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi, nekem jól jött, mert én sem vagyok sokkal több kiló..
2008. szept. 28. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!