Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hátrahajló méhhl tapasztalatok...

Hátrahajló méhhl tapasztalatok a teherbeesésre nézve?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondja szinte lehetetlen, van aki azt, hogy még előnedvtől is teherbe esett és van akinél minden rendebn! 3 hónapja nem védekezük és kb két hete elment bennem, de nem áltam gyertyába vagy ilyesmi és ki is folyt, nagy része biztosan! Valahogy ne jön olyan természetesen az a dolog még egy párna se, jöbban örülnék, ha össze jönne kellemesen rendes eggyüttlét és befejezés során, mint szenvedéssel! Szerintetek lehetsges, h legyen valami?
2010. dec. 1. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

persze leht. mondjuk én gyertyába álltam de mindkétszer összejött elsőre.

Nem tudom trükkök nélkül mennyi idő.

2010. dec. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A hátrahajló még kb olyan, mint mikor valaki bal kezes. Ettől még ugyanúgy megtanul írni, rajzolni stb... se tovább nem tart, se csúnyább nem lesz az írás.


3 hónap még nem idő, viszont ha elkezdesz ráparázni, akkor lehet, hogy jó sokáig fog tartani. De nem a hátrahajló méh miatt.

2010. dec. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress rá itt hasonló kérdésekre mert nagyon sok anyuka írta, hogy trükközés nélkül is elsőre vagy hamar összejött a baba.

Amúgy is úgy tartják, hogy hátrahajló méh esetén csak előfordulhat, hogy nehezebb teherbe esni, de ez nem törvényszerű. Nem lehetetlen így teherbe esni.

Próbálkozzatok még. Egészséges pároknál is sokszor hónapokig, évekig tart. Ne ess kétségbe, van ilyen. És ne szomorodj el, hogy még nem jött össze. Majd sikerül!

2010. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

pont ráparázni nem szeretnk, de ha sokáig nem sikerülé és csak gyertyába kéne állni lehet túl aggódnám. A doki először azt mondta nem fog jelenteni semmit, csak jobban fogok görcsölni, majd azt mondta, amikor rákérdeztem egy csomó rémhír után és már kezdtük esedékesnek érezni a babát, hogy nem gond, max lehet hasra kell forduli szex után....

Hát nem tudom, remélem minden rendben lesz

2010. dec. 1. 13:27
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Tehát még van esély az e havi akcióból:D?!
2010. dec. 1. 13:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a méhem, mégis mindkét terhességem aránylag hamar sikerült. Az első gyerkőccel, második próbálkozásra., a másodikkal 3 hónapon belül, ahogy nem védekeztünk.


Azt mondják, a tested érzi, hogy mikor vagy olyan állapotban és akkor sikerül. :)


Ne aggódj, hamarosan sikerülni fog. :)


Tanács: 3-4 napnál jobban ne sűrítsétek az együttléteket, mert nem használ a spermáknak.

2010. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hátrahajló méhem van, és úgy lettem terhes, hogy csak egy villam aktusra volt időnk, aztán öltözés és mennünk kellett. Szinte ki is folyt. . . és nem is gondoltam volna hogy akkor leszek pont terhes
2010. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 eszo ***** válasza:
100%

én csak annyit fűznék hozzá, hogy ez a "ki is folyt"..azért csak látszatra van ám..annyi így is-úgy is jut ba, amiből lehet "vmi" :-)


Szerintem simán van ugyanannyi esélyük a hátrahajló méhűeknek is, mint a normálnak..úgyhogy csak hajrá!! :-)

2010. dec. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

igen tudom, hogy marad bent :-)

Úgy értettem, hogy ki is folyt, hogy egyből felkeltem és nem feküdtem 10 percet, meg stb semmi ilyen praktikák.

2010. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy élő példa legyen előtted, itt vagyok én két meglévő és egy pocakban lévő babával rendelkező, hátrahajló méhű nő. És, hogy hogyan csinálom? Férjem gépkocsivezető, ami állítólag rontja a spermák minőségét/mennyiségét. Én ugye hátrahajló méhszájjal rendelkezek, amitől nehéz lenne teherbe esnem. Első gyerekem első próbálkozásra, második szoptatás alatt fogalmam sincs hogyan, harmadik egyetlen egy védekezés mentes alkalommal termékenyült meg. Még annyit fűznék hozzá hogy a legidősebb 28 hónapos, a középső 14 hónapos, a pocakban lévő félidős.
2010. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!