Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbeszakértők! Ha baba van,...

Görbeszakértők! Ha baba van, hol kell maradjon a hőm?

Figyelt kérdés

[link]

Most akkor az a lényeg, hogy 36 egész fölött maradjon, vagy mivel 36,2 volt menzesz elején, akkor afölött kell maradnia?


2010. ápr. 5. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó helyre húzta a gép a vonalat. 22-23 nap között lehetett az ovud. a hő alapján (nyáktünetet sajna nem néztél), így kérdés, hogy a 23-i együttlét egyáltalán célba ért-e, minden esetre 36,1-nél lejjebb nem mehet a hőd. (És ha még feljebb kúszik, az mindenképpen biztató lesz), de még jó pár napot várni kell, hacsak nem jön meg...

Szurkolok azért!

2010. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jól huzta be a pét..viszont elég össze-vissza időben mérsz!Nemvárt tán is magas a hő akkor lehet baba,most még semmit nem jelent csak azt hogy megvolt az ovulácio.
2010. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Elsőnek válasz: 22-23. nap körül??? Hogy gondolod? akkor maga volt a hőm már és nem esett le. Vagy dátum szerint gondolsz márc. 22.-23.-ra? Azt meg még kevésbbé értem.


Mindig reggel mérek egyébként 7 körül, csak most hogy 3 napos ünnep van, tovább alszom..

2010. ápr. 5. 15:57
 4/10 nini24 ***** válasza:

szia!

sztem jól húzta be a gép a pédet! Ha ebben a tartományban, tehát 36,3-4 körül marad a hőd 18 napig, akkor gratulálhatunk! :) Remélem így lesz! :) Drukk!

15 hetes km

2010. ápr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ciklusnapra gondoltam. Az ovulációt a megemelkedett hő jelzi, de nem akárhogyan. Az számít megemelkedett hőnek, amikor a megemelkedett napot 6 olyan mért érték előzi meg, aminél magasabb. Nem szabályos helyen van az ovud ebben a ciklusban, de ez nem gond, van ilyen. A gyógyszerszedés is befolyásolja. Gondolom valami gombaellenes dolgot szedtél be, nem ismerem a hatását a Candibenének, de az is okozhatta, hogy későbbre tolódott az ovud.

(Bocs, de most jutottam csak hozzá, első)

2010. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nini24 ***** válasza:

sztem ha a legalacsonyabb hő után 5 napig tartós hőemelkedést tudsz megfigyelni, megvolt az ovud! és neked ez szépen látszik a 20. ciklusnapon és utána!tehát a 21-en lehetett tüszőrepi!:)

a 15 hetes

2010. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"ha a legalacsonyabb hő után 5 napig tartós hőemelkedést tudsz megfigyelni, megvolt az ovud"

Bár jelen esetben majdnem biztos, hogy megvolt a kérdező ovulációja, ilyen szabály nincs. (Azért majdnem, mert az egyik kérdéses napon már jóval később mérte a hőt. Korábban lehet mérni a szokott időpontnál, később viszont sajnos nem.)


Sokkal több szabály és kivételszabály van a kiértékelésnél, mint amit itt le lehetne írni, 4x két óra alatt lehet ezt a módszert tanfolyamon elsajátítani...

2010. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nini24 ***** válasza:

azt írtam sztem! én is olvastam valahol és a saját testem tapasztalatából írtam le!

üdv, az idézett

2010. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Wow! Köszi! Azért ne vesszetek ám össze a fejem fölött lányok! :) Azt meg nem tudtam, hogy később nem lehet mérni, csak korábban. A fenébe! Mert hogy hajnalban mindig pisilek 5 óra körül, de akkor sose mertem mérni... :( No, sebaj! Meglátjuk. Köszi még egyszer!
2010. ápr. 6. 21:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ha bántó voltam, nem annak szántam semmiképp!
2010. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!