Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a Lily...

Mennyire megbízható a Lily terhesteszt?

Figyelt kérdés
2 hónapja barnás folyásom van. az első hónapban még késett is, kb 2 hetet. ezután csináltam tesztet (Lily), negatív lett. rá kb másfél hétre "megjött" de még mindíg csak kevés vér volt, inkább barnás (folyásnál nagyobb a mennyisége,de máshogy nem tudom megfogalmazni). múlt héten megint teszteltem (a legutolsó "normális" mensi óta 10 hét telt el)és megint negatív lett. mennyi esély van így a babára? az esetleges 10. héten már biztosan kimutatná a terhességet, ugye?
2008. szept. 22. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem biztos nem vagy terhes, én elmennék dokihoz.ilyenkor már rég ki kellene mutatnia a tesztnek is
2008. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt elírtam az elején, hogy nem 2 hónapja egyfolytában barnázok, hanem amikor mensimnek kéne lenni, kb egy hétig változóan barnás-véres váladék távozik.kevesebb, mint a normál menszesz alatt.
2008. szept. 22. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeritnem mindenképpen menj orvoshoz. Ha nem is baba (Ami sajnos elég valószínű) Ő akkor is megtudja mondani, h miért nicnsen 2 hónapja rendesen menszid, azaz miért barnázol!!!! Mindenképpen menj orvoshoz!!!!!
2008. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem már a nem várt mensi előtt 3 nappal kimutatta, szóval szerintem elég biztonságos teszt.
2008. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!