Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Lily terhesteszt mennyire...

A Lily terhesteszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam és alig bírom már ki reggelig. Persze egész nap "mindjárt megjön" érzésem van és a mellem is eléggé fáj oldalt sajnos (nem annyira mint tegnap + tegnapelőtt), úgy hogy inkább a neg.-ra számítok.
2009. febr. 23. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 100%-os +-t mutatott és később kiderült még csak 4 hetes voltam.
2009. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma csináltam egy Lily tesztet sajna nem birtam tovább de még van hátra 1 hetem mensiig.Nekem negativ lett. 90%megbizhatok!!!!!!!!!!!!!!!!!Egyik barátnömnek bevált.drukolok neked.kItartás és sok sikert!!!!!!!!!!
2009. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a bíztatást, majdcsak reggel lesz már!
2009. febr. 23. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon érdekes, én sose szerettem ezt a lily tesztet, az előző terhességemet nem mutatta ki csak már elég későn.

Aztán most a második babámat várom (sokat vártunk rá) és lilyztem és a beágyazódástól kb.4-5 nap telhetett el és már kimutatta!!!! ellentétben a nagy hires magát úgy reklámozó gravi hcg gyógyszertárival, hogy 3 napos terhességet már kimutat. Hát nekem nem.

2009. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!