Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csináltam egy tesztet...

Most csináltam egy tesztet ami pozitiv lett! Mikor kell mennem elöször nögyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Folyásom nincs de egy kicsit égö és viszketö érzésem van! Használhatok a terhesség ellenére canesten kenöcsöt vagy ilyenkor terhesség alatt ez természetes?
2008. szept. 22. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz.Ugyis megvizsgál és akkor látni fogja hogy van -e vmi gyull,vagy fertőzés és ha kell ad rá vmit.Amugy lehet használni,canesten kenőcsöt meg canesten hüvelytablettát is.Én is használtam, 3 nap a kezelés és rendbejött.
2008. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok!

Másodszor meg menj dokihoz, majd ő megmondja mit hogyan tovább!

2008. szept. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én 7 hetesen mentem el és akkor már volt vizsgálat uh és terhesrendelésen küldtek tovább vérvételre,vítelet és ellenanyag szűrésre!Na meg elküldtek a védőnőhöz is!

Boldog babavárást 30 hetes kismami

2008. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én rögtön pozitív teszt után idnultam nőgyógyászhoz, megvizsgált ő is megállapította a terhességet, és még aznap elküldött ultrahangra is:) Hazafelé vettem a páromnak egy pár kiscipőt:) Gratulálok!!!!
2008. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok:D! Akkor jövöhétre bejelentkezem.:) Nektek is boldog babavárást:D!
2008. szept. 22. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz a jövő héten. Szívhang általában 7-8 hetes kortól látható, előtte pedig a petezsákot nézi a doki! Gratula! 4 hós kislány anyukája.
2008. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne semmi bajod, akkor azt mondanám, hogy elég a 7. hét környékén menni, mert előtte csak petezsák lesz és még azt sem tudják megmondani, hogy van-e benne valami. Csak megijedsz és halálra izgulod magad a 7. hétig, amikor már lesz szívhang és megállípítják, hogy élő magzatod van. A Canestent lehet használni terhesen, de én úgy tudom ennyire az elején még nem ajánlott. Ezért mindenképp dokihoz kéne menned! Boldog babavárást!
2008. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!