Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 tesztet csináltam, mind a 3...

3 tesztet csináltam, mind a 3 pozítív lett. kb. 6 hetes lehetek, de semmi panaszom, nem is érzem. Mennyi isősen jönnek a rosszullétek? Ha elmegyek nőgyógyászhoz már látja?

Figyelt kérdés
2008. jan. 15. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen látja, én most voltam (a 6. hétben vagyok). Pontosan a következőket látja ilyenkor: petezsák a méhben, és a petezsákben egy szikhólyag. Abból lesz majd a baba. Egyébként a 6. hét végétől már szívhangot is észlelhet. Egyébként nekem most kezdődött a rosszullét, de ez nagyon változó mindenki máshogy van. Gratulálok!!!
2008. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ez változó.Pl.mi nem terveztük a babát,és nem is gondolkoztunk rajta hogy most az lehetek e vagy sem.Egyszer fel figyeltem a hasamra,hogy olyan furi,és egyre nagyobb:)csináltam egy tesztet,és pozitiv volt.Még aznap elmentem a nődokihoz,és megállapitotta hogy 2hónapos,és 3hetes vagyok:))Else akartam hinni:)Szóval én se éreztem semmit,2hónapig!De viszont már mikor betöltöttem a 3.hónapot,akkor viszont már jöttek a rosszul létek,de hamar elmúlt.A doki látni fogja,mert a 8.hétben már szivhangja is van a babának.Gratulálok nektek!
2008. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia én csak azt tudom mondani, hogy soha egy percig nem voltam rosszul, semmi bajom nem volt!Embere válogatja!

Gratula a babához!

35hetes kismama

2008. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a 9.hétben derült ki a terhességem, most vagyok a 12.-ben és nekem még a havim is megjött egyszer, pedig már terhes voltam. Éreztem hogy a mellem feszül, de gondoltam biztos a hormonok miatt, mivel pont egy éve nem szedek fogamzásgátlót. Se rosszullét se émelygés, semmi. Nem törvényszerű. Örülj neki, hogy a szerencsésebbekhez tartozol.
2008. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!én is vagyok pont.Csak én még 5 hetes,ma megyek dokihoz.3 pozitiv teszt lett nekem is.De a mell feszülésen,és a görcsölgetésen semmi.Lehet még ezután jön a "haddel had":-))
2008. jan. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!