Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Closti mellett lehet a...

A Closti mellett lehet a barátcserjét szedni? És a palástfüvet?

Figyelt kérdés
Hallottam ezt is, azt is.
2008. szept. 21. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet bármilyen gyógynövényt..a closty a hormonokra hat, a gyógynövények pedig a sejtegészségre.Nincs összefüggés.
2008. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szedtem a barátcserjét 2 hónapon keresztül, állítólag helyreállítja a hormonháztartást. Szerintem szedheted, mert nem gyógyszer, csak gyógynövény.
2008. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Remélem ezek együtt segítenek majd...
2008. szept. 21. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
A teákat ihatod, de a barátcserjét nem ajánlatos a clostival együtt szedni, mert hormonzavart okozhat. Utána érdeklődtem azért tudom.
2008. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátcserjével csak óvatosan, mert szexuális érdektelenséget okozhat, erősen vágycsökkentő hatású!
2008. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

OFF! (Bocs...)

A 20.01-es válaszolót szeretném szépen megkérni, hogy priviben írja le nekem, mit mondtak a barátcserjéről. Nagyon megköszönném!

2008. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom hogy a barátcserjét nem ajánlják,clostival!na.most jól megkavartunk!itt is különböző válaszokat kaptál!azért sok sikert!

puszi

2008. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Bár a barátcserjét is elkeztem tegnap, de akkor azt inkább felfüggesztem, fő a biztonság! De a palástfüvet majd iszom, ha eljön az ideje.

Köszi mindenkinek még egyszer!

2008. szept. 23. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!