Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-dik teljes hónapja iszom a...

2-dik teljes hónapja iszom a cickát és palástfüvet és barátcserjét szedek, a hosszú ciklusomra. Babát szeretnénk. Akkor miért érzékeny most már a peteéréstől kezdve a mellem?

Figyelt kérdés
Szinte rendesen fáj, feküdni nem tudok rajta, és még oldalra fordulásnál is borzasztó. Még egy hetem van nemvártig. Tudom ez nem lehet baba jele, de akkor nem használnak a teák?
2009. nov. 27. 07:04
 1/4 A kérdező kommentje:
A nagyon erős mellfájdalomért melyik hormon a felelős? Esetleg túl magas ez a hormonszintem?
2009. nov. 27. 07:16
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, mennyire hosszúak a ciklusaid?
2009. nov. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mióta babát szeretnénk azóta tolódott ki 44-45 napra (lehet pszchiés). De a múlt hónapban már 39 nap volt.
2009. nov. 27. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
voltál nőgyógyásznál? nekem is most derült ki,h a rendszertelen ciklusaim hátterében, pco áll.
2009. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!