Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » En tegnap csinaltam harom...

En tegnap csinaltam harom terhessegi tesztet delutan ketto Clearbluet, es eggy olcsobbat. Mind pozitiv lett. Ma reggel mkor felkeltem csinalam megeggy Clearblue tesztet es azis pozitiv lett. Ottvan erosen a plussz jel. Miert nincsenek tuneteim?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, majd tüneteid is lesznek! :) Inkább örülj neki, hogy nem kínoz sem hányinger, sem szédülés, derékfájás, mellfeszülés, stb... Gratula! :)
2008. szept. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Változó kinél mikor jelentkeznek. Nálad ezek szerint később,de ne aggódj lesznek majd. Gratulálok, boldog babázást!
2008. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek olyan nőt akinek 4 hónapig a menstruációja is megvolt és csak onnan tudták meg, hogy terhes, hogy megmozdult a baba!!
2008. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj, majd lesznek, csak türelem és gratula.
2008. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is biztos hogy lesznek tüneteid.Nekem se volt.Akkor viszont örülj neki, szerencsés vagy.
2008. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!