Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam Clearbluet...

Ma reggel csináltam Clearbluet és Coraxot. A CB halványan pozitív lett, a Corax negatív. Most akkor ez baba, vagy csak a ciszta? Egy napja késik.

Figyelt kérdés
A corax-ra rá van írva hogy a petefészek cisztátol lehet pozitív de ezt a CB-n nem láttam feltüntetve. PCOS vagyok.
2008. okt. 10. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tegnap reggel Coraxoztam, egyértelmű - lett 3 nap késés után. Ma reggel 4 nap késéssel CB-val csináltam egy nagyon halvány + at. Szerintem várj Te is még 1-2 napot és csinálj megint egy tesztet, de valószínű babás vagy.

:-)

Szorítok.

2008. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszike, reménykedem...

Gratulálok Neked! :D

2008. okt. 10. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem babás vagy, csak a Clearblue a nagyobb vizeletfelvétel miatt könnyebben kimutatja a terhességet.

Pár nap múlva tesztelj újra, és ha akkor is nagyon bizonytalan lennél, nyugodtan menj el dokidhoz, aki elküld vérvételre (abból 100%-osan megállapítható).

2008. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!