Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 sikertelen closti hónap...

3 sikertelen closti hónap után mikor érdemes újra elkezdeni szedni?

Figyelt kérdés
Az orvosom még írt fel clostit, de én úgy tudom 3 hónap után szünetet kell tartani. Mennyi ideig érdemes szünetet tartani?
2008. szept. 20. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha az orvosod nem kért szünetet, akkor nem kell tartani..a tájékoztató csak általánosít, de a doktorod személyreszabottan ettől eltérhet, tehát inkább szedd csak be úgy ahogy a dokid írta, mondta, mert nagyjából mindenkinek más mennyiségeket, más időtartamig kell szedni.

Én úgy szedtem ahogy mondta, és sikerült.

Az ilyen kérdésekre a választ mindig a saját orvos tudja..

2008. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt a 6.clostys honapom,amit minden pihenö nelkül szedtembe.Ez tenyleg szemelyre szabott igaza van az elödtem szolonak.Csak meg annyit az elsö valaszolonak,hogy nekem sajna meg nem sikerült,ennyi closty utan sem.Neked gratula!
2008. szept. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!