Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Máma kicsit elszabadultam es...

Máma kicsit elszabadultam es valahogy belemkerult a pasim penisze gumi nelkul de nem az egesz hanem meg a makk-nak a fele se elotte tuti emlekszek ra h letoroltem. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Ugye nagyon kicsi az eselye h terhes lehetek?csak 2het mulva kellene megjonnie:S:S:S

bocsanat a hibakert es koszonom a valaszokat


2008. szept. 20. 18:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
menj el a nődokihoz még most este vagy holnap kora reggel (azért,mert annál biztosabb a 72 órás,minél hamarabb veszed be), és mondd el neki őszintén,hogy mi történt. Fog tudni mérlegelni az esetedben, el fogja tudni dönteni,hogy kell -e a tabi vagy sem. Viszont ezután figyeljetek oda sokkal jobban a védekezésre,mert nem szabad sűrűn használni ezt a gyógyszert, egy lónak elegendő hormon van benne...
2008. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy felírass 72 órásat, azzal csak tönkreteszed magad. Nincs meg a minimális spermiumszám a megtermékenyülésedhez.

Inkább kulturálódj,mert a máma az elég gáz.

2008. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Bocsanat...akkor nemvagyok terhes??
2008. szept. 20. 22:19
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát most még biztosan nem vagy terhes! Annak is kicsi az esélye, hogy az leszel, de talán tanultál valamit a mostani esetből! Nem kell ezt ilyen korán kezdeni, bár nem tudom hány éves vagy de biztos,hogy nagyon fiatal! Hidd el nem éri meg!!
2008. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ok ...maskor nagyon nagyon vugyazok...de ma valmi ordog bujt belem vagy nemis tudom...akkor micsinaljak most??:S:S:S
2008. szept. 20. 22:31
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vegyél be 72 órásat mert nagyon pici az esély a terhességre. Ne csinálj semmit, várd meg a következő mensidet és örülj nagyon hogy megjött. Te legalább átérzed a dolog súlyát hát már ez is valami. Vigyázz magadra!

h.

2008. szept. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer volt már hogy a pasim betette egy pillanatra, mégsem lettem terhes, szinte semmi esély rá, ne parázz. De azért legközelebb vigyázzatok.
2008. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztgetitek ezt a szerencsétlen gyereket. Dehogy vagy terhes, ahhoz nem az kell hogy hozzáddörzsölje a makkját hanem sokkal több. A hüvelyedben meghalnak azok a kósza spermiumok amik belekerültek. Hány ember van aki hónapokig pont jókor csinálja és mégsincs babája mert nem egyszerű a dolog! Legközelebb vigyázzatok és most hagyd a 72 órás tablettát. Amúgy tudom, hogy fogsz még jönni ide kb 2 hét múlva hogy késik, de ha stresszelsz, persze hogy késni fog. Nyugalom és lassan mérlegeld hogy gyógyszert szedsz vagy gumit húztok a bvarátodra.
2008. szept. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!