Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Máma kicsit elszabadultam es...

Máma kicsit elszabadultam es valahogy belemkerult a pasim penisze gumi nelkul de nem az egesz hanem meg a makk-nak a fele se elotte tuti emlekszek ra h letoroltem. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Ugye nagyon kicsi az eselye h terhes lehetek?csak 2het mulva kellene megjonnie:S:S:S

bocsanat a hibakert es koszonom a valaszokat


2008. szept. 20. 18:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, ha 2 hét múlva kell megjönnie, akkor igen jó esélyed lehet egy babára. Inkább írass fel 72 órás tabit.
2008. szept. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
igen de volt cucc a végén?mert ha igen akkor lehet hogy terhes lettél.
2008. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A pasim nemment el csak felvolt izgulva....kicsi nagyon nagyon kicsi elovaldek taln volt...rendesen bese dugta csak erintette a puncimat kivurol
2008. szept. 20. 19:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
hát az esély megvan de elég kicsi. ha nemjönne meg akkor esetleg tesztelj. ez hanyadik napon volt?
2008. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
az előváladéktol is terheslehetsz. főlegha peteérés időszakában csináltátok. föleg ha gumi nélkül digta be
2008. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Meg elég ingadozo a ciklusom...szal nemlehet meg nagyon megallapitanni h mikor van peteeresem:S amugy oktober 1korul kellene megjonnie de mindig hamarabb jon par nappal..
2008. szept. 20. 20:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg pont most volt peteérésed. És lényegtelen, hogy mennyire tette be, ha volt előváladék, igazából abból is csak 1 sperma kell, ami el tud jutni a petesejtig. Nagy esélyed van rá. Ha nem csúsztál ki a 72 órából, menj el dokihoz. Ha pedig kicsúsztál, akkor várjál.

21 hetes kismmama

2008. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg nemcsusztam ki...aszem h a tabi lessz a vege
2008. szept. 20. 21:43
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha még ingadozó a ciklusod akkor elég fiatal is vagy. Nem tudom mit jelent az hogy "máma kicsit elszabadultál", de figyelj azokra a kósza péniszekre. Valahogy belédkerült! Te jó ég! Micsoda péniszek vannak szabadon! Nem hiányzik neked még ez a sok izgalom, hogy terhes lettél-e vagy sem. Próbáld elkerülni az ilyen helyzeteket vagy ha már mindenképpen szexelni akartok legalább védekezzetek!!!!
2008. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Koszonom eddigi valaszokat
2008. szept. 20. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!