Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában mennyi idő után...

Általában mennyi idő után derítik ki a meddőségi központban, ha vmi gond van?

Figyelt kérdés
S pl. mennyit kell várni az inszemre és a lombikra? Ezek anyagilag mennyire megterhelőek? Köszi a válaszokat!
2008. szept. 20. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
tényleg elég baj az ha már enyien probálkozunk és babab meg mégh sehol. soha életemben nemgondoltam volna hogy énis ennyit fogok szenvedni a babab miatt,és hogy ilyen nehezen jön majd. mi lassan 2 éve probálkozunk. de az én dokimnak még esze ágában nincs hogy ilyen helyre küldjön. mondjuk nálam megtalálták a problémát. de milyen vizsgálataid voltak?
2008. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Uh volt a ciklus folyamán, peteéréskor is. Elvileg jók voltak a méretek. A párom is volt már spermavizsgálaton, nála sem találtak semmit. Egyelőre csak ennyi, jövő 7en megyek vissza, akkor beutal, hogy meddőségi szakember foglalkozzon velünk. Hát ennyi! :(
2008. szept. 22. 15:33
 13/15 anonim ***** válasza:
jaj ez elég rosszeleht. nálunk sem nagyon jo a helyzet. nekem mostjavult meg a hormonom de még mindig nincsen peteérés. sajnos most clostit kell szednem hátha meghozza de mostmeg megsem akar jönni a menzim. nagyon szomoru vagyok. mit összekell szenvedni egybaba miatt.én meg butus azthittem annak idején hoggy olyan egyszerü és könnyü ez.:(
2008. szept. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
és mikor mész a meddőségi központba?
2008. szept. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne ragaszkodj már annyira a meddőségihez!Előbb kellenne egy hsg vizsgálat neked!
2008. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!