Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában mennyi idő után...

Általában mennyi idő után derítik ki a meddőségi központban, ha vmi gond van?

Figyelt kérdés
S pl. mennyit kell várni az inszemre és a lombikra? Ezek anyagilag mennyire megterhelőek? Köszi a válaszokat!
2008. szept. 20. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát hogy előre hozzanak kellhogy adj nekik pár ft.ot. amugy a várakozási idö pár honap. de a lombik államilag támogatott. ti miota probálkoztok?:és doki ajánlotta az inszemet?
2008. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nos elősször doki megvizsgál ésha több évig probálkoztatok,és mégsem jött össze akkor a doki küld el inszemre és ha azsem sikerül akkor lombira.de az inszem is hosszu folyamat ésha akkorsem sikerül aztán lombi. téged a doki küldöt?ha leirnád a történetet talán jobban tudnánk segiteni.
2008. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már egy éve próbálkozunk, voltam már párszor a nődokimnál, uh, stb. A páromat is vizsgálták, elvileg minden OK, azonban mégsem jön össze. Azt mondta a dokim, hogy ha most sem sikerül (jók voltak az eredményeim peteéréskor is), akkor beutal minket egy meddőségi központba. A szüleimnek én 8év után fogantam meg...
2008. szept. 20. 20:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Várj azzal a meddőségivel,mert enélkül is sikerülhet.Kivizsgáltak már téged alaposan?Hsg,pajzsmirigy,stb?Ezeket elvégezthetetted sztk alapon is,az ingyen van.A meddőségibe mindezekért fizetni kell.A meddőségibe csak egy konzultáció 10-12 ezer forint...Inszem 40 ezer.Bejelentkezés,és az első konzi után kb.1 hónap allatt megvannak a vizsgálatok.Fél éven belüli leleteket elfogadnak.Szerintem várj még vele,sok pénz,és garancia sincs..Azért,ami egyébként spontánul is sikerülhet..Én ezt végig jártam,hidd el.Sok sikert!:)
2008. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Te melyikben voltál?
2008. szept. 21. 11:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Forgács intézetben.Nagyon jófej ott a Tanár úr,merem ajánlani majd neked...:)
2008. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nektek sikerült? Van már babótok? Összesen kb.mennyi pénzt kellett kifizetnetek?
2008. szept. 21. 12:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekünk még nincs babónk,mi egyenlőre spontánkodunk.Amit tudok:konzi 10 ezer+uh.ezer.Hsg náluk 25 ezer.Inszem 40+gyógyszerek.Lombik60 körül.segitettem vele?
2008. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem, hamarosan sikerül mind2nknek! :)
2008. szept. 21. 16:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen,úgy legyen.Ámen!:)
2008. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!