Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség jele, ha már...

Lehet terhesség jele, ha már vagy öt napja folyamatos, émelygést érzek?

Figyelt kérdés

Szerdán kezdődött, de akkor még csak émelyegtem és nem folyamatosan, csak néha néha, csütörtök is, és fájt a hasam is?

és pénteken arra ébredtem, hogy iszonyúan görcsöl a hasam és folyamatos hányingerem volt, nagyon rosszul voltam. Azután tegnap óta egyre erősebben érzem az émelygést és a hányingert, bár nem hánytam, de úgy érzem, hogy minden percben bekövetkezhet. És nagyon fáradt vagyok, és a derekam is fáj néha egy kicsit. A csipőset meg nem bírom, pegi eddig nem volt vele bajom, ráadásul éhes vagyok, de ha kajára gondolok, akkor meg undorodom mindentől. Egyébként dohányzok, de az se igazán kell. Előző héten voltam együtt pénteken a párommal, meg az előtt egy héttel . Segítsetek sikerülhetett teherbe esnem? Vagy akkor mitörténik velem? Ilyet még nem éreztem. Egyébként székrekedésem is van. Lehetek terhes? Elvileg 6 nap múlva kell megjönnie.


2007. nov. 11. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem lehetsz,de ne kiabaljuk el es varj a teszttel legalabb 10 napot ugy biztos hogy pozitiv lesz ha baba van.elobb is csinalhatod nem mondom h nem,de nagyobb az eselye h negativat mutat,ha meg keves a hcg-d.vegulis ha baba van az ugyben par nap nem oszt nem szoroz,utanna ugyis meg sokat kell varni mig megszuletik.
2007. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy voltam,már éreztem a mensi elött 1,5-héttel.én a mensi napján teszteltem(qupidoval) és pozitív lett.szorítok neked!!!
2007. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!