Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét múlva kell megjönnie...

Egy hét múlva kell megjönnie a menszeszemnek. Ma reggel óta folyamatos hányingerem van. Lehet a terhesség jele? Vagy ez még túl korai?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2009. márc. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Van akinál nagyon korán jelentkeznek a tünetek, de lehet hogy csak influenzás vagy, vagy elrontottad a gyomrod. Sztem várj egy picit, és ha nem múlik vagy más tünetek is lesznek, menj orvoshoz.

2009. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látatlanban csak találgatni lehet. A terhesség igazi tünetei nagyjából az elmaradt vérzés körül jelentkeznek. A korábbi terhességre utaló tüneteket nem igazán lehet egyértelműen megítélni. Ráadásul pszichésen terhesség utána vagy attól való félelemből is bőven lehet produkálni a tüneteket. Várd ki, hogy megjön vagy nem. Ha kimarad akkor egy teszttel el lehet dönteni a kérdést.
2009. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai lenne még. Akár egy tesztet is csinálhatsz ennyi erővel, ha már ez a terhességtől lenne, szerintem a hcg is kimutatható lenne. Persze nem vagyok orvos, csak így gondolom, mivel a tüneteket a hormonszint változás okozza.
2009. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy még korai, hogy terhességi tüneteid legyenek!
2009. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!