Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szexeltem egy pasival, gumival...

Szexeltem egy pasival, gumival. Fenekemre élvezett, majd egy óra múlva kb engedtem neki gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Én hülye....nem élvezett belém nyilván, de azon gondolkozom, hogy volt orál előtte, de maradhatott spermium a nemi szervébe mikor elsőnek elment, mert nem fürdött le utána.....tudom előváladéktól is teherbe lehet esni, azt nem éreztem orálnál....
2016. jan. 23. 23:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy maradhatott. Viszont ha ez vigasztal sok esetben akkor se történik megtermékenyítés, ha teljesen elmegy benne. Függ attól, hogy termékeny időszakodban voltál-e, és hogy mennyi és milyen sperma jutott beléd. Nem biztos, hogy azok mind rambok voltak, márpedig ennyi mennyiséghez arra van szükség. Amint lehet vegyél tesztet, de szerintem nem kell aggódnod.
2016. jan. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Pénteken kellett volna megjönnie, viszont nekem 2 hetet általában késik
2016. jan. 23. 23:53
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
Ebbol nem lehet baj. Maximum terhes leszel.
2016. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Kösz
2016. jan. 23. 23:56
 15/22 anonim válasza:
55%
De mi az, hogy engedted?? Kiengeded kutyádat xarni. Engedni??
2016. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Vegyél egy tesztet.2 hét után már kimutatja ha gond van.Addig meg ne idegeskedj.Változtatni már nem tudsz a dolgokon.

Felelőtlen voltál!

2016. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
0%

Itt gykorin minden i dióta parázik hogy teherbe esnek megszakítással.. nézd meg a hivatalos pearl indexét a megszakításos védekezésnek.


Nem leszel terhes kérdező, nyugi! Pláne nem így, hogy nem az első patron volt... már alig maradt spermája mikor gumi nélkül csináltátok.


Azért jobb volt így, nem?

2016. jan. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
számomra az a megdöbbentő, hogy a kérdés alapján ez egy alkalmi kapcsolat volt, és a hölgy nem attól fél, hogy bármi betegséget összeszedett, hanem a terhességtől.... nesze neked felelősség....
2016. jan. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%

Hát,ha nem szívtad ki rendesen a ge..cit orálnál,akkor aggódhatsz!!! :-D

Szedj tablettát,ha már "egy pasival" is kefélsz!

2016. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"Pénteken kellett volna megjönnie, viszont nekem 2 hetet általában késik"

Öööööööööööö, ha általában késik, akkor viszont nem jó időben várod!

Jesszusom, hány éves vagy amúgy?

2016. jan. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!