Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Ma szexeltem a barátnőmme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Ma szexeltem a barátnőmmel és kilyukadt a gumi, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Észrevettük még időben, de folytattuk tovább, de óvatosan. A barátnőmnek tegnap lett vége a menstruációjának és ma volt az első nap, mikor már nem menstruált. Szerintetek mennyi az esélye, hogy nem lesz baj? Szex után ki is mosta a fürdőkádban...
2012. jan. 17. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:

menjetek 72 órásért!

Az nem jelent semmit, hogy most múlt el a menzesz. Ha barátnődnek is most van ovulációja, akkor szívtatok!

2012. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Észrevettük még időben, de folytattuk tovább, de óvatosan"


Taigetosz pozitív.

2012. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én elmennék hozzá értő emberhez es az ő véleményét kérném ki, nem itt gyakorin győződnék meg ilyen dolgokról...
2012. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
esemény utáni tabletta, lehetöleg azonnal
2012. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kivettem még időben. Max pár csepp mehetett bele. Szóval akkor 72 órás tabletta?
2012. jan. 17. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most vette be.. 6 órával az szex után... így már nem lesz baj?
2012. jan. 17. 17:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs rá garancia, inkább azt mondanám: megtette amit tudott.

Amúgy van mellékelve hozzá egy papír, azon le van írva, hogy mennyi az esélye a tablettának.


Szóval esetleg még imádkozhattok a Jóistenhez, hogy a szülőségre alkalmatlannak tartson.


Más nincs.

2012. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindig is tudtam, nagy az isten állatkertje, na de ekkora?!

Észreveszitek, h lyukas a gumi, aztán lesz, ami lesz alapon tojtok bele az egészbe, és folytatjátok? Zseniális... Most egy jó nagy adag hormonlöket, hogy a ciklusa teljesen összezavarodjon, és fél év parázás, mert addig nem vehet be újabb esemény utánit.. Bár érdekel is ez titeket... Nem sok esély van a terhességre, pedig egy jó lecke lenne mindkettőtöknek! Egyébként a kimosás annyi, mint halottnak a csók... Egy jó nagy adag sperma már bőven eljutott annál feljebbre, minthogy azt elérje a bnőd keze vagy a zuhany...

2012. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell a 72 órás tabletta !!!!!
2012. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!