Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt kérdés?...

Ovulációs teszt kérdés? Segítenének?

Figyelt kérdés

Hétfő óta csinálok ovulációs tesztet, a ciklus 11. napjától! Azonban eddig minden tesztem erős de nincs olyan mint az eredeti csik, attól picit halványabb. Ez tudom hogy negatív, de vajon miért ugyanolyan erősségű mind?

Amint belemártom a vizeletben halványan jon ki a vonal de a 3 perc után már beerősödik de csak majdnem pozitív..

Akinek volt ilyen vagy ért hozzá írna tapasztalatot?

Facelle tesztről van szó!!

Köszönöm nektek!!



2016. jan. 15. 11:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig eros. Milyen erossegu?
2016. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

25-ös erősségű!

Képet tudsz mutatni esetleg milyen neked egy hónapban a legsötétebb leghalványabb?

2016. jan. 15. 12:30
 3/23 anonim ***** válasza:
Az hogy halványabb azt nem jelenti azt hogy ne pozitív (nem kell kötelezően egyformának lennie, vagy erősebbnak mint a tesztcsík, lehet akkor is nálad az pozitívat jelent). Nem lesz mindenkinél egyforma erős. És ráadásul tesztfüggő is. Az első olyan tesztnél amely a sorozat után gyengülést látsz, legtöbbször akkor van a peteérés, ergo az a lényeg mikor lesz halványabb akkor nálad mint az előző. Van akinek nem válik be és nem lehet belőni rendesen a peteérést, vagy a tesztet kell váltani. Üdv
2016. jan. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
De egy ovu teszt max 2 napig lehet pozitív,nem 4-5. Tehát vagy nem pozi,vagy hormon gond. Bár nálam nincs,mégis mindig erős. Mondjuk én 10-est használok. Most a 9.ciklusnapon vagyok,délután csinálok egyett és felteszem neked!
2016. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a tegnapi hétfő óta ilyen max egy pici arnyalattal halványabb az egyik, de ez még nem pozitív.

Csak nem tudom hogy ha negatív akkor is lehet ilyen erősségű a második csík több napig?

2016. jan. 15. 12:43
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen lehet! Mindig megtalálható az LH a szervezetben. Van akinek hómezője van,van akinek ilyen mint neked! Én pont ezért mentem vele dokihoz,de semmi bajom... hormonokkal sem.
2016. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Van egy olyan hogy LH csúcs. Nem feltétlenül akkor van mikor tesztelsz. Azaz lehet ha - ami hülyeség lenne - délelőtt és délután teszteltél volna, lehet lenne egy kiemelkedő erős. Nem tudni. Lehet eltalálta a felszálló és a leszálló ágat is. Szeretkezni kell :) Ha először ovutesztezel még az is lehet, hogy nem volt ovu. De lehet ilyen marad szinte végig a ciklusban.
2016. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyettértek,lehet hogy pont nem találtad el. Egyébként én 2 hónapig nem teszteltem pozit,csak olyat mint te és úgy is gondoltam,hogy biztos az egyik volt pozitív a sok közül. Görbe szerint volt viszont. Na szóval,a 3.hónapban is ugyanilyen volt,viszont egyszer csak erősebb lett a kontrollcsíknál a 2.csík. viszont az erős volt híg vizeletből is.


A 4.hónapban is ugyanúgy erősebb volt így én is arra gondoltam,h nem kaptam el az LH csúcsot.


Lényeg,sztem kezdj el hőt mérni,mert ez az ovu tesztelés sztem neked sem a legjobb módja a pé nyomonkövetésére mert kb olyan a szervezeyed mint az enyém (és engem is mindig kiakasztott:)) vagy tesztelj 2x egy nap,de akkor meg ebayről be lehet szerezni egy 50 db-osat 1500 Ft-ért,az 10-es erősségű. Vagy vateráról,nem tudom.

2016. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én 10-16. napig használtam, és olyan volt végig, mint a tied. azt hittem, hogy na, a következő már pozitív lesz, de nem. Végül a 16. napon lett pozitív. Szóval ne aggódj, attól mert nem a nagy semmiből lesz hirtelen egyforma a két csík, még nem feltétlenül jelenti, hogy valami gond van.
2016. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ígértem a képet : [link]


Egyébként ennél erősebb szokott még lenni:) sokat is ittam ma. Ez a mai.

2016. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!