Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early vagy Clearblue...

Predictor Early vagy Clearblue plus teszt a jobb?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindegy. Ha terhes vagy, a sima száz forintos One Step is kimutatja.
2016. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
One step sokszor mutatott fals pozit nekem,olyat már nem szeretnék venni. Nekem nem vált be,másnak igen.
2016. jan. 14. 11:41
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem a Predictor nem hazudott :)

kb 3-at vettem belőle, mert csak azt olvastam róla, hogy nem mutat igazat.

Hát..bejött. Nem kell mindig másoknak hinni.

2016. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ma megyek a gyógyszertárba mert nem jött meg és 10.dpo körül volt egy kis rózsaszín pecsételésem/folyásom. Ha reggel nem jön meg,csinálnék egy tesztet,de nem tudom melyiket vegyem :) Clearbluet már használtam,az is fals pozitív volt,de nem ez a plus fajta. Vagy keverem... Halványan de kék volt a pozitív vonal.
2016. jan. 14. 12:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem jön meg, akkor mind egy milyet veszel, már kimutatja az olcsóbb is.
2016. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem az a gondom :) Csak nem szeretnék megint fals pozitívba futni.
2016. jan. 14. 12:44
 7/16 anonim ***** válasza:

a predictor earlyről itt írják csomóan, hogy sokszor fals pozi, sajnos én is belefutottam...kétszer is.


ha újrakezdhetném, kimaradt menzesz után 2 nappal clearblue digitálissal tesztelnék csak:)

2016. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 whitelady1 ***** válasza:
Rossmanos Facelle teszt nekem bevált! Írd meg mi lett a teszt eredménye! ;)
2016. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a predictor,1 nap késés után du-i pisiből halvány de jól látható 2 csík volt. Igazából mindegyik tesztről lehet jót meg rosszat mondani. Én is a facelle tesztet javasolnám,érzèkeny és megbízható
2016. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Veszek egy facelle tesztet is,arról sok jót hallottam. Írni fogok :) most elmegyek tesztért. :)
2016. jan. 14. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!