Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor Early vagy Clearblue...

Predictor Early vagy Clearblue plus teszt a jobb?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 11:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sikerült tesztet venned? :) #9
2016. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,hogy kérdezed :) igen. Predictort és facellet :) De ilyen az én formám,olyan mindjárt megjön érzésem van! Lehet megjön reggelre.
2016. jan. 14. 20:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Teszteltél esetleg? :)
2016. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen pozitííív :))))) Ráadásul erős 2 csíkos,nemsokàra indulok a dokihoz,ebéd előtt még rámnéz aztmondta :)
2016. jan. 15. 10:12
 15/16 anonim ***** válasza:

Jaj de jóóó :D Én mèg nem mertem elmenni,majd a 6.héten,akkor talán lát is vmit már. Írj majd ha voltál dokinál.

#9

2016. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Igen,biztos hogy nem fog látni semmit,csak megbeszéltük,hogy pozitív tesztnél hívjam és megnéz mert volt már 2 kémiai terhességem,ami után nem mentem el rögtön,csak menzesz után és nem jutottunk semmire. Ezért most megnéz,van-e vmi rendellenesség,majd gondolom visszarendel 1-2 hét múlva újra :)


Nagyon rendes dokim van,már 6 éve ő az orvosom,szerencsére közel van a rendelője. (Egyébként annó ezért választottam csak,de nem nyúltam mellé:))


Gratulálok neked utolsó!!! :))

2016. jan. 15. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!