Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Riasztó spermakép, van remény...

Riasztó spermakép, van remény még teherbeesésre természetes úton?

Figyelt kérdés
Sorstársakat keresek. A férjem herevisszerességének megállapítása után egy nagyon gázos körülmények között zajló spermavizsgálatra került sor, ahol alig sikerült mintát produkálnia. Az eredmény elkeserítő: kevesebb, mint 0,5 millió sperma, alig vagy nem mozognak. Mire számíthatunk a műtét után! Végtelenül szomorú vagyok. Van valaki hasonló helyzetben? Írjon!!!
2008. szept. 16. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalatot nem tudok a visszerességgel kapcsolatban, de a férjed mindenképp kezdjen el napi szinten C vitamint (min 500 mg-os retard), E vitamint (100 mg) és a Multi Maca kapszulát (napi 3X1) (Forever Living Products) szedni!


Olvasd el a mai kérdéseket, előkerült már ez a probléma (kevés spermaszám) többször is!


3 hónapig minimum szedje a férjed! Úgyis biztosan lesz még spermavizsgálata, és remélem, szép fokozatosan látni fogjátok a javulást!


A másik, amit mondani szeretnék, hogy írtad, hogy gázos körülmények között kellett mintát adnia... Olvastam már olyanról, hogy valakinek nem ment a mintaadás, és semmi sperma nem volt abban, amit nagy nehezen produkált! Erre nagy mértékben kihat az agy, sőt...!!! Szóval, szerintem, eleve több spermája van ennél a fél milliónál, amit szegény produkálni tudott!


A műtét után biztosan javulni fog!


Ha budapestiek vagytok, akkor ajánlom a Potenciaklinikát a továbbiakban, www.potenciaklinika.hu, 2 orvos van, mindegyik tündér, és nagyon diszkrétek. Érdemes lenne őket is megkérdezni a műtét előtt. Ami biztos, hogy az első konzultáció kb 10ezer ft, és hogy tudj nagyjából viszonyítani: a férjemet fitymaszűkülettel műtötte ott helyben Rusz doktor, ez a 2 kontrollal együtt 50ezer ft volt. De ezt úgyis elmondják, meg rá is kérdezhettek!

Szerintem, megéri, hogy a férjed nyugodt legyen!


És hozzájuk lehet vinni mintát, nem ott kell, hogy kiszenvedje magából az ember! Csak 1 órán belül be kell érni vele a dokihoz!


Sok sikert, és ne keseredjetek!

2008. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok.ezt találtam neked az oldalon:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=herevissz%E9..

2008. szept. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint én! :)

A lényeg, olvasd el a találatokat, csak pozitívakat írnak! Meg fog gyógyulni a párod, nagyjából 3 hónap alatt elkezd termelődni az ondó, és utána el is felejthetitek, hogy valaha probléma volt ezzel...

De a Macát mégegyszer ajánlom,- műtét mihamarabb, és utána már szedje!

2008. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Látom egy cipőben járunk. A férjemnél is megállapították, hogy minden nagyon jó, kivéve iszonyatosan kevés az életképes spermája (az értékelés szerint ogilozoo, vagyi 20 millió alatti), illetve azok is nagyon lassúak. Most szeretném ha máshol is megvizsgálnának, mert ez a doki nem volt túl megnyerő. Gondolom Te is tudod, hogy hatott rá..., amikor azt hiszi az ember, hogy semmi baja. Addig is szedetem vele a Macát és vitaminokat (C-t, E-t, Cinket), ginsenget, meg van most egy új is a Ferulant azt is. Rosszabb nem lesz...

Írj privit, ha már van valami fejlemény, tartsunk össze.

2008. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!