Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Walentin 10 terhességi teszt...

Walentin 10 terhességi teszt negatív, ez valós?

Figyelt kérdés
A feleségemmel szeretnénk babát. Ez a 3. hónap, hogy próbálkozun. Most 4 napot késik neki (általában 29-31 napos szokott lennni most 33. napban vagyunk) Vettünk egy Walentin 10 es tesztet, de negatív lett. Elképzelhető, hogy még nem mutatja ki vagy csak épp most tréfál minket az emberi test.

2016. jan. 9. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ahogyan vizeletet ért, gyakorlatilag egyből pozitív lett. Ha nem jön meg egy héten belül, akkor érdemes venni egy újat.
2016. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez a walentin teszt pozitív volt úgy, hogy nem is voltam terhes... Vegyetek rossmannos facelle tesztet, az megbízhatóbb. Sok sikert!
2016. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy se menstruációs tünet se terhességi tünet. Ilyenkor már kéne jelentkeznie a terhességi tüneteknek? Esetleg annyi, hogy már 4 napja folyamatosanfáj a feje és a háta.
2016. jan. 10. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek még önmagában nem számítanak tünetnek. Ismételtetek tesztet?
2016. jan. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem, de lehet tárgytalan, mert most kezdett el nagyon görcsölni a hasa és azt mondja olyan, mint mikor meg szokott jönni neki. :(
2016. jan. 11. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!