Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor megérik egy tüsző,...

Amikor megérik egy tüsző, mielőtt megreped, az el kezd "sorvadni"?

Figyelt kérdés
Már negyedik hónapja járok ellenörzésre, mert szedem a clostit. Már kaptam tüszőrepesztő szurit is tegnap. Tegnap 27mm-es volt a petém ma viszont csak 21 milis már. Szerintetek így foganhat baba. Ennek így kell lennie? Ugyértem mielőtt ki szabadul a tüsző , össze esik a pete? Előre is köszi a válaszokat! Kérem segítsetek, nagyon tanácstalan vagyok.
2010. márc. 25. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a petesejt nem esik össze!! Amikor kiszabadul elindul a saját kis útján. A pete kiszabadulásától a menses első napjáig tart a ciklus következő szakasza. A vezető tüsző, a pete kiszabadulás után bevérzik, a vérömleny pedig átalakul úgynevezett sárgatestté. Ez a sárgatest egy eddig nem szereplő hormont a progeszteront kezdi termelni.A sárgatest csak 10-12 napig virágzik, ha a megtermékenyülés nem következik be, a sárgatest elöregszik, megszünteti a progeszteron termelését, amelynek következtében a méhnyálkahártya leválik és bekövetkezik a menstruáció. Szerintem ha jókor vagytok együtt lehet baba!
2010. márc. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. Erröl sehol nem találtam a neten választ. Gondolom volt már más is így , hogy ellenörzésre kelett járnia. Mert ahogy én jártam ilyet még sehol sem olvastam, hogy meg nő szép nagyra a tüsző és aztán nem reped meg még inyekcióval sem , hanem össze megy a mérete. Lehet, hogy fel szívódik. Van erre valami gyógy mód. Ezen lehet segíteni. Esküszöm nem értem én ezt. És lassan 2 éve próbálkozunk. Nagyon el vagyok keseredve.
2010. márc. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!