Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerekkorom óta rendszertelen...

Gyerekkorom óta rendszertelen a ciklusom, (néha 28 néha akár 54 napra jön ki), mikorra időzítsem a középidőt, hogy sikerüljön a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Már van egy kislányom, aki első "óhajra" sikerült, de most hónapok óta sikertelenül próbálkozunk.Az orvosom nem tud hozzászólni, a hőmérőzés meg nálam nem eredményes.
2007. nov. 9. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szitu, csak nálam vagy 31 nap vagy 50-52. Nekem az ovulációs tesztet ajánlotta a doki. Anyagilag kicsit húzos, de meg lehet próbálni. Sok sikert.
2007. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
menj a ciklus.hu-ra,en igaz masfel eve vezetem de volt kozben egy terhessegem es nekem is ilyen a ciklusom.ott mindent leirnak hogy vizsgald magad hogy homerozz stb...es nekem mindig bejon a peteeresi nap is meg a mensi is.mi is babat tervezunk,lehet hogy sikerult is.
2007. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!