Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Mensi előtti...

Mitől lehet? Mensi előtti barnázgatás fizikai megerőltetés függő?

Figyelt kérdés
Észrevettem,hogy mensi előtt 3-4nappal ha munkahelyen nehezebb fizikai munkát végzek,illetve 8 óráz állok barnázgatni szoktam.De amikor itthon vagyok és vagy pihenek vagy csak teszek-veszek,akkor nem. Szerintetek mitől lehet? Babát szeretnék.
2010. márc. 25. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nem tudom hogy ez attól függ e nekem mindig így kezdődik a menstruációm!meg sokaknak így kezdődik.De lehet hogy eset

leg attól is lehet bár erről még nem halottam!a babához sok sikert kívánok

2010. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és Te szedsz rá valamit? vagy esetleg voltál ezzel dokinál?
2010. márc. 26. 07:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi a késői válaszért!nem nem szedek rá semmit meg ez miatt nem is voltam dokinál!nálam ez"természetes" mindig ielött betegleszek elööte nekem ez van ebböl tudom hogy meg fog jönni!de nekem igy is mullik el utolsó nap mindig barnázok!szerintem nincs azzal semmi!régóta járok dokihoz babó ügyben de nem mondta hogy ezzel vagy ez miatt bármi gondom is lenne!
2010. márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!