Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fizikai megeröltetés a...

A fizikai megeröltetés a teherbeesést/beágyazódást befolyásolhatja?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert próbálkozunk a férjemmel baba ügyben, és előbb játszottam az unokahugaimmal (lábközött lóbálás stb 3,4 évesek) a szomszédban és útólag érzem hogy kicsit megeröltettem magam mert fáj a hasam... most az jutott eszembe hogy ez árthat-e ha esetleg pont mostanában jött össze a baba?... :( Tudom hogyha valaki terhes akkor annak vigyázni kell az emeléssel, de az ilyen "talán" időszakokban mi a helyzet?
2008. dec. 26. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vigyáztam,mert nem tudtam.Ápolónő vagyok és ott rengeteget emelgettem,nem kisgyermeket,felnőteket.A bébi összejött.Azt mondogatják amely bébi megakar maradni,"fejre állhatunk"akkor is megmarad.Sok sikert.
2008. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) Köszi ez aranyos volt
2008. dec. 26. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Fenti íróhoz csatlakozom. EGy egészséges,életerős baba mellett mindent lehet csinálni.

Ha nem egészséges és egy kis emeléstől vetélés történik akkor ott genetikai probléma lehetett és talán jobb az első stádiumban mint késpbb betegen megszülni..

Én végig (9. hónapig) aerobikoztam, 34 hetesen költzötünk új lakásba..azt hittem megszülök a nehéz dobozok alatt..

Aztán kibírtuk az utolsókig. :)

2008. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm , megnyugodtam :)
2008. dec. 26. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!