Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most derült ki hogy jön a...

Most derült ki hogy jön a babó, aminek nagyon örülök, de a Jónás modszer szerint 3-as a faktor szám. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Használtátok ezt a modszeert, s mégis más lett az eredmény mint, amit az irt? Nagyon ideges vagyok, mert régota vártunk babora!
2008. szept. 16. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
majd addig idegesíted magad ezen a hülye jónáson,hogy tényleg baj történik!a jónás legalább annyira igaz mint az"hogy ha terhesen meg ijedsz valamitől,PL:szörny egy filmben,a gyerek úgy fog kinézni"hagyd a fenébe az egész jónást,légy boldog,és kész!!!mit idegesíted magad feleslegesen?!
2008. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi használtuk ezt a módszert 4 havi próbálkozás után.Innen tudtam meg, hogy nem is félidőben van peteérésem. Pont így jött össze a baba. Csak a neme nem stimmelt. Én attól függetlenül hiszek benne. De azt viszont szégyellem, nem tudom, mi az a 3-as faktorszám? Erre nem emlékszem.Nagyon örülök a babócádnak!
2008. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike a gratulációt!Viszont a 3-as faktor nagyon rosszat jelent!
2008. szept. 16. 15:22
 4/5 anonim válasza:
Mit jelent pontosan a 3-as?
2008. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sulyos fejlődési rendellenesség
2008. szept. 19. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!