Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pettingeltem a baratommal, de...

Pettingeltem a baratommal, de o veletlenul belemhatolt, de rogton kihuzta es elotte par oraval kiverte, lehetseges teherbeeses?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 11:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
es most mit csinaljak???vegyek tesztet??
2010. márc. 25. 13:08
 12/24 anonim ***** válasza:
a teszt ilyenkor még semmit sem mutat. leghamarabb az esemény után 10 nappal. de az nagyon ideális eset. szóval reálisan inkább 15-20 nappal utána
2010. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Mit csinaljak???
2010. márc. 25. 13:23
 14/24 anonim ***** válasza:
attól függ mit szeretnél? megtartanád a babát ha terhes lennél? ha igen, akkor várd meg, mit mutat a teszt. ha nem, akkor én megpróbálnám az eseményutánit, attól függetlenül, hogy elmúlt a 72 óra, mert mégis jobb, mint a semmi. ez egy jó adag hormon, ami megindítja a menstruációt, így elég kevés esély van rá, hogy megmaradjon a terhesség.
2010. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz. Az orvos meg fogja tudni mondani, hogy van-e még értelme esemény utáni tablettának, vagy pedig most már csak a szerencsédben reménykedhetsz. (72 óra elteltével a tabletta nem sok mindent fog csinálni, nagy löket hormon, de nem indítja meg azonnal a menstruációt, a ciklus végét így is, úgy is ki kell várnod.)


Jó eséllyel nem vagy terhes, de az orvos is el fogja mondani, hogy máskor ne csinálj hülyeséget. Nagyon gáz, hogy ilyenkor kitör belőlem a "prédikáció üzemmód", előre is elnézést kérek érte, de nincs olyan, hogy "véletlenül belém hatol". Ha nem akarsz gyereket, akkor vagy nem mész bele olyan helyzetbe, ahol behatolás lehetséges, vagy védekezel mint atom.

Igazából tök nagy szerencséje van mindenkinek, aki egy ilyen ijedséggel megússza, és aztán már észnél van, mert átélte, hogy nem babra megy a játék.

Summa summarum, menj orvoshoz, és az orvos meg fogja mondani, hogy esemény utáni tablettának van-e még értelme.

2010. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Bocsi,de hogy lehet véletlenül behatolni?Szerintem irány a gyógyszertár esemény utáni tablettáért,ha nem akarsz babát!Máskor pedig okosabban csináljátok!
2010. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy éppen a termékeny időszakba voltatok együtt, ezért a terhességed nem kizárt! A férfi ejakulációja előtt van egy úgynevezett előnedv, melynek feladata, hogy síkosítsa a makkot és könnyebbé tegye a szeretkezést, valamint, hogy kitisztítsa a hugycsövet a spermáknak. Ez az előnedv tartalmazhat életképes hímivarsejtet, amely megtermékenyíthet. Nagy butaság volt, amit csináltatok... Ha már nem vagy benne a 72 órába beszélj egy nőgyógyásszal, hogy mennyi esélyt lát a terhességedre. Habár én nem sokat, de egyre többen esnek teherbe az előnedvtől. Az esemény utáni 14. napon csinálj egy terhességi tesztet első reggeli pisiből. Ha negatív, csinálj még egyet az aktus utáni 21. napon. Ha az is negatív, megnyugodhatsz. Sok sikert!

2010. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom nektek,de tenyleg!!!es a teszt mennyire pontos?
2010. márc. 25. 21:16
 19/24 anonim ***** válasza:
a tesztek megbízhatóak, kivéve akkor ha túl korán csinálod meg. de ha úgy csinálod, ahogy előttem leírták, akkor már megbízhatsz bennük, szinte 100%-ban
2010. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
gratulálok,idióta p.csa.jól beverném az arcodat.
2010. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!