Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellfájás vagy feszülés...

A mellfájás vagy feszülés nagyon alapvető tünete a terhességnek? Lett már valaki úgy babás, hogy nem fájt a cicije, hanem csak a mensi kimaradása után jópár héttel kezdődött?

Figyelt kérdés

Nekem a melleim nem fájnak, egyébként minden tünet annyira stimmelne... :-)

Késik, úgy érzem, megjön rögtön, betéttel rohangálok, de semmi...


2008. szept. 15. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt a cicim, mondjuk én szedtem vitamint is és az valamennyire csökkenti a terhességi tüneteket. Drukkolok!!!
2008. szept. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22 hetes és 4 napos babás vagyok még ez idáig egyszer sem fájt a mellem, nem is feszült :)Se hányás se émelygés:) Mázlista vagyok:) Bár szerintem az Elevit szedése is enyhíti a tüneteket! Hajrá! Írj ha teszteltél!
2008. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Teszteltem, de negatív . :(

Viszont azóta sem jött meg, és 2 napja barna folyásom van. Ilyen még sosem volt nekem. Lehet, hogy mégegy tesztet megpróbálok majd...

Még annyi, hogy kb 1 hete olyan étvágytalan vagyok, hogy semmit nem eszek egész nap, pedig ezzel nekem sosem volt gondom, és már 3 kilót fogytam...

2008. szept. 18. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!