Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után van jele a...

Mennyi idő után van jele a terhességnek? 1hét után lehetnek, olyan jelek? Hányinger, szédülés, mell feszülés? Ezek hamar jelentkeznek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 27. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyénfüggő a dolog! Van, aki már a fogantatás pillanatától biztos benne, érzi és tudja, hogy babuci van a dologban. Van, aki viszont akár hónapokig is tünetmentes. Sőt, olyan extrém esetekről is lehet hallani, hogy csak a szüléskor derült ki a terhesség ténye. Embere válogatja.
2008. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2008. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2008. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon sokat segítettetek.:))köszi mindenkinek
2008. szept. 27. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jele szerintem fogantatás után 1héttel mindösze beágyazódási vérzés jelentkezhet.Hányinger,szédülés stb ..inkáb olyan 4-6 hetesen.De mindenkiné más és más.
2008. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél változó, hogy mi jelentkezik, és mikor. Van ismerősöm, aki tudta már másnap, hogy sikerült, mert érezte. Nem ilyen tipikus tünetekről van szó azonban ilyenkor. Van aki, azt érzékeli, hogy feszesebb lett a hasa, szűkebb a nadrágja. Vagy épp petefészekszurkálást, de másképp, mintha ez a szurkálás a méhe felé haladt volna. Aztán általában mensikor jelentkezik a többi. Nekem inkább a fáradtság volt, mellfeszülés, és hasfájás(mindjárt-megjön-érzés), de a szédülés, hányinger jó 2-3 héttel később jelentkezett csak. de valakinek abszolút nem is lesz hányingere, nem hány. Ja én megálmodtam a pozitív tesztet!
2008. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenkinél máshogy van. Nekem most 2 barátnom is babát vár.Egy honap kulonbséggel estek teherbe. Az elso csak onnét tudta, hogy nem voltak menzi elotti tunetei és már 3 nappal elotte +at tesztelt.A másik barátnomnek meg a dereka majd baszakadt és nonstop hányingere van.és má én is babát várok.Nálam a folytonos éhség volt a fura, a fáradékonyság és a melleim.Na meg az utobbi pár napban néha néha megszédultem, de csak nagyon picit. Drukkolok neked is !!!!!!
2008. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!