Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez utalhat terhességre?...

Ez utalhat terhességre? Gyakori szédülés, feszülő, érzékeny mell. A nem vártig még 8 nap.

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még korai bármit is érezni, de 100%-an senki sem tudja megmondani. Én nemvárt előtt pár nappal ugyanezt éreztem (nem volt 8 nap) de van akin korán jelentkeznek a tünetek.

Drukkolok!!

2011. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Én is szédültem már nem várt előtt pár nappal,érzékenyek voltak a melleim,nagyon fájt a derekam,és az egyik este annyira feszülő érzés volt a hasam aljába,hirtelen sokat kellett járnom pisilni.Ezek mind a nem várt előtt voltak és a mensi elmaradása után 5 nappal teszteltem pozitívat.Nálam jel volt a testápolós,vizes állagú folyás is.Meg az hogy ettem de nem telt meg a gyomrom,olyan volt mintha hipp-hopp megemésztené az ennivalót.
2011. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek nagyon korai tünetek. Nem lehet, hogy nagyon szeretnéd azt a babát, és beképzeled? Sok kismama csak a kimaradt mensi után 1-2 héttel kezdenek tüneteket érezni
2011. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia, nalam ugyanezek a tunetek, nagyjabol idoben is, igaz, mostmar csokkent a 8 nap. Hetfore nem varom. en is tul korainak gondoltam, de annyira csomos lett a mellem, hogy remelem, ez nem lehet csak a szervezetem szorakozasa...
2011. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
es ha valakinek a nem vart csak 21.korul kellene jojjon, de mar 8an megjott es nagyon keves?
2011. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
persze mindez hasfajassal a petefeszeknel es koldoknel,meg nha hatfajas meg fejfajas es kisebb szedules? lehet az is beagyazodas?
2011. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!