Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Picibabát szeretnénk, és most...

Picibabát szeretnénk, és most nagyon próbálkozunk. Mekkora az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

A múlthéten volt peteérésem, magyon szeretnénk picit, mekkora az esélye, hogy eddig egy teljes hét aktív házasélet meghozza a gyümölcsét? Mikorra tudom meg legkorábban vajon?

Mikor érdemes először tesztelni, stbstbstb? még egy hetet kell várni a nemvártig...


2008. szept. 15. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Ha peteérés alatt vltatok együtt,akkor meg van rá az esély,bár számos más dolog befolyásolja még a teherbeesést. sajna 20% esélyt mondanak a dokik,még ha egészségesek is a nők...van akinek sikerül elsőre,van aki évekik próbálkoznak. Nekem késik 5 napja...ami nem fordult még elő soha...vagyis 7 éve 1x mikor babás lettem...most viszont a tesztek negatívak...nem lehet sajna tudni :(

Minden jót kívánok!

2008. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!