Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek van igaza? Nagyon...

Kinek van igaza? Nagyon félek, én ezt nem akarom.

Figyelt kérdés
Elvesztettem a szűzzeségem(11 napja), de védekeztünk nagyon vigyáztunk! Most nagyon parázok, h esetleg teherbe estem mert már egy-két tünet jelentkezett (pl:alhasi szúrás) és mindenki azt mondja bebeszélem magamnak mert nagyon rá paráztam és ez igaz állandóan ez megy a fejembe és félek
2010. márc. 23. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom óvszerrel védekeztetek, az nem szakadt ki, akkor nem hiszem, hogy bármi baj lenne!Inkább attól érezhetsz "tüneteket", hogy tényleg nagyon ráparáztál!:)NYUGI!:)
2010. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mondtam, hogy semmi baj, csak bebeszéled :) Védekezés mellett nincs baba, nincs mitől tartanod.
2010. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen megnyugodhatsz, ha védekeztetetek nem lehetsz terhes. Nem kell azért ennyire félni tőle! 11 nap után pedig nem is lenne még ennyire erős tüneted, nyugodj meg és minden el is fog múlni! Alhasi szúrás pedig sokmindentől lehet, talán eddig is volt mensi előtt, csak nem figyeltél rá! :)
2010. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor elvesztettem a szüzességemet,hasonlóképpen reagáltam én is,holott mi is védekeztünk. Ne aggódj,véleményem szerint biztos nem vagy terhes.A tünetek pedig tényleg nem jelentkeznek 11 nappal később. Nálam a tünetek 1 hónapos terhesen jelentkeztek,amikor meg kellett volna jönnie,addig semmi. Ha véletlenül késik is,az meg már csak az idegességedtől lehet.
2010. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!!

még egy kérdésem lenne,h két napja olyan érzésem van,mint akit fejbevágtak olyan émelygés és szédülés közötti!!ezt is csak képzelem??biztos nem lehetek terhes?nagyon vigyáztunk,és az óvszer se szakadt ki és nem csúszott le!!!

2010. márc. 24. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy terhes, a terhesség tüneteit még nem is érezhetnéd.
2010. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!