Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szolnokon Dr. Balogh Artúr...

Szolnokon Dr. Balogh Artúr helyén ki rendel?

Figyelt kérdés
Mikor van magánrendelés, illetve be kell-e jelentkezni előre?
2010. márc. 23. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Azt nem tudom ki rendel de.én Dr Krivácsy dokihoz járok aki igaz már nyugijba ment de aMáv korházban van magánrendelése a betegfelvételi melett az korház részen az alagsoron.Nagyon aranyos kedves doki és családbarát is.Még a páromat is behivta hogy elmondja hogy mi a helyzet.Minden csütörtök du.-án rendel 15-17 óráig.Tel száma 06308583854.Nem drága 5000ft egy vizsgálat (ami rákszürést is magába foglatja).Ultrahanra fel kell menni Tornyihoz az emeletre ami egy másik 5000-re de az is nagyon kedves és ott rögtön van az 1-sőn az uh.is.Én már hozzájuk járok 6 honapja de mindent elkövetnek hogy összejöjjön a bébike.Kis mosolygós kedves doki.Próbáld meg megéri!!!!
2010. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!